wtorek, 27 lutego 2024

Kultura i rozrywka

  • 2 komentarzy
  • 10945 wyświetleń

Ferie w ZSM nr 1

Wielu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 im. K. I. Gałczyńskiego w Grajewie spędzi ferie zimowe wyjeżdżając na wieś do rodziny lub znajomych. Szkoła nasza jest otwarta na potrzeby środowiska. Każde dziecko pozostawione bez opieki i chętne do wspólnej zabawy będzie mogło skorzystać z w/w form wypoczynku zgodnie ze swoimi zainteresowaniami.


Szkoła Podstawowa nr 1 im. K. I. Gałczyńskiego w Grajewie  ( czytaj...)


 


W Publicznym Gimnazjum nr 1 w Grajewie im. Polskiego Czerwonego Krzyża, jak każdego roku, uczniowie będą mieli możliwość wzięcia udziału w w/w zajęciach prowadzonych przez nauczycieli. Przygotowując ofertę na czas ferii zimowych, kierowaliśmy się zapotrzebowaniem młodzieży. I tak dominują zajęcia sportowe i artystyczne. Dodatkową atrakcją w szkole jest naturalne lodowisko, z którego mogą korzystać uczniowie placówki. Uczniowie, którzy zakwalifikowali się do kolejnego etapu konkursów przedmiotowych, będą mogli skorzystać
z konsultacji. Nie zabraknie też czasu na rozrywkę i zabawę...


Publiczne Gimnazjum nr 1 im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Grajewie ( czytaj...)


ZSM nr 1

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (2)

faza jusz ferie pozdrawiam emile rozynsko kyuro kocham

ooo, lodowisko na jedynce jest świetne, można sie wywalic, ze heja!@!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.