Kultura i rozrywka

Ferie w Szczuczynie

  Biblioteka Miejska w Szczuczynie - ferie na półmetku.
 
     Pierwszy tydzień ferii za nami.W zorganizowanych przez nas zajęciach ,grach i zabawach bierze udział duża grupa dzieci i młodzieży.Nasi goście oprócz zajęć tematycznych,na których mogą wykazać się swoimi zdolnościami manualnymi i intelektualnymi ,świetnie się bawią.
     W tym tygodniu tematem przewodnim było przygotowanie masek i strojów na bal przebierańców,który odbył się w sobotę.Uczestnicy zaprezentowali efekty swojej pracy i świetnie się bawili.
     Zajęcia odbyły się dzięki pomocy i dużemu zaangażowaniu Pań: Krystyny Rosłaniewskiej,Jadwigi Baranowskiej,którym bardzo serdecznie dziękujemy.

Dziękujemy również miłym sponsorom,którzy ufundowali poczęstunek na bal:cukierni "Konopki",Paniom: Ewie Borusiewicz,Aldonie Rowińskiej i Sylwi Samaryn.

     Atrakcją drugiego tygodnia ferii będą konkursy plastyczne pt."PIĘKNO ZIMY" i "MÓJ ULUBIONY BOHATER LITERACKI". Najlepsze prace zostaną nagrodzone.
Serdecznie zapraszamy.
 
                                                Organizatorzy

wtorek, 16 sierpnia 2022

Kino wakacyjnym z GCK za 8 zł

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.