czwartek, 28 października 2021

Wiadomości

Fałszywy urzędnik

Fałszywy urzędnik
Około 1100 złotych straciła 86-latka mieszkająca w Łomży. Do jej domu przyszła kobieta podająca się za lekarza z MOPS-u i zaoferowała pomoc. Szczegóły sprawy wyjaśniają łomżyńscy policjanci.

W miniony piątek po południu do jednego z mieszkań w  Łomży zapukała kobieta, która podała się za pracownika MOPS-u. Twierdziła, że przyjechała przebadać starszą kobietę i przywiozła pieniądze. Niczego nie podejrzewająca 86-latka wpuściła ją do środka. Tam kobieta w trakcie rozmowy poprosiła o wydanie 100 złotych z banknotu 200 złotowego. Gospodyni przyniosła jej pieniądze z sąsiedniego pokoju. Po chwili oszustka wyszła z domu pod pozorem udania się po ciśnieniomierz do karetki. Właścicielka mieszkania zorientowała się, że schowane w kopercie i portfelu pieniądze zniknęły. Starsza pani natychmiast powiadomiła o zdarzeniu łomżyńskich funkcjonariuszy.

Policjanci przypominają, aby nie zostać ofiarą przestępstwa należy działać rozważnie i nie ulegać emocjom. Kierujmy się zasadą ograniczonego zaufania do nieznanych nam osób, które pukają do naszych drzwi lub dzwoniąc podszywają się za bliskich. W każdym przypadku, kiedy spotkamy się z podobną sytuacją, prośmy o pomoc policję.–  oficer prasowy KMP w Łomży

czwartek, 28 października 2021

Ograniczenie wizyt w KP PSP w Grajewie

czwartek, 28 października 2021

Kolejny wypadek za Mońkami (DK65)

Komentarze (0)

Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.