czwartek, 20 czerwca 2024

Wiadomości

  • 9 komentarzy
  • 9481 wyświetleń

Fala groźnych pożarów

Około godziny 15:40 w miejscowości Bełda gm. Rajgród doszło do pożaru budynków gospodarczych w których znajdował się m.in. sprzęt rolniczy. Na miejsce skierowane zostały liczne siły i środki z powiatu grajewskiego jak i augustowskiego. Pożar wybuchł również w miejscowości Szyjki w gminie Radziłów. 

OSP Grajewo

 

Pożar w gminie Rajgród (14.05)

środa, 19 czerwca 2024

Hołd oddany Sybirakom

Komentarze (9)

https://pomagam.pl/39d3wr
Potrzebna pomoc, liczy się każda złotówka.

Ewelina a może czas się zacząć ubezpieczać

Niepisz głupot , myślisz że ubezpieczenie to odbuduje przecież to trauma dla całej rodziny,wielką szkoda tych ludzi którzy na to pracowali

4 pożary w okolicy coś podejrzanego

To nie są głupoty lecz doświadczenie życiowe

Szkoda że gmina Rajgród i jego włodarze nie myślą o takich przypadkach. Rozbudowując nitki wodociągu nie myślą o rozbudowie hydroforni w zbiorniki i nowe pompy. Ten pożar pokazał jak słaba jest sieć dystrybucji wody w gminie . Gasząc pożar w wyłączono dystrybucje wody w reszcie gminy. A co by się stało gdyby wybuchł pożar np w Rajgrodzie? Ani straży ani wody. Kolokwialnie zresztą gminy się pali a mieszkańcy nic nie mogą zrobić czemu bo nie ma wody. Zamiast lipnego pmosciku trzeba było wsadzić te pieniądze włożyć w rozbudowę wodociągów , stworzyć nowe punkty poboru wody i większe zbiorniki. Ale oczywiście ....... (Niech każdy se dopisze resztę)

Bez przesady,jaka trauma? Nikt nie ucierpiał, ubezpieczenia pokryje straty i po temacie.Z tymi zbiórkami to przesada co to dla takiego rolnika strata sto czy dwieście tysięcy,rozumiem gdy ktoś zbiera na drogie leczenie wówczas sam wpłacam .

Krew mi się gotuje jak słyszę o zrzutkach, ostatnio jacyś młodzi, potem znów ktoś młodszy odemnie.... Ja mam prawie 40 lat i rodzinę, buduje dom z własnych środków, może zróbcie mi zrzutkę bo w wieku 30 lat to już dom to mi się przecież należy? Bo to tragedię mam większą niz inni. I co? Umrę w spokoju, nie interesujac nikogo.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.