czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 12627 wyświetleń

Europejski informatyk

Od stycznia 2007 roku Centrum Egzaminacyjne ECDL-A w Grajewie prowadzone przez Antoniego Cichockiego będzie organizować szkolenia i egzaminy na Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych – poziom zaawansowany. Zdaniem właściciela firmy szkoleniowej, pozytywnie zdany egzamin to szansa na międzynarodowy sukces zawodowy.  

Europejski Certyfikat Umiejętności Komputerowych, poziom zaawansowany, to układ 4 egzaminów praktycznych z: przetwarzania tekstu, arkuszy kalkulacyjnych, baz danych oraz grafiki menedżerskiej i prezentacyjnej.
 
Każdy z egzaminów zdawany jest niezależnie od innego oraz od posiadania Certyfikatu ECDL-A. Po zdaniu każdego egzaminu wydawany jest oddzielny Certyfikat ECDL-A z określonego modułu-zakresu. Osoba, która skompletuje 4 Certyfikaty ECDL-A w okresie nie dłuższym niż trzy lata może uzyskać Certyfikat ECDL Ekspert (certyfikat w formie karty plastikowej ze zdjęciem).

- Oprócz osobistego prestiżu zawodowego, posiadacz takiego Certyfikatu jest osobą, która może w sposób niezależny udokumentować swoje umiejętności informatyczne. Dokument ten jest ważny i akceptowany w UE oraz na całym świecie - informuje Antoni Cichocki, z Centrum Egzaminacyjnego ECDL-A w Grajewie.

Szkolenia i egzaminy prowadzone będą w laboratorium informatycznym w Zespole Szkół Miejskich nr 1 w Grajewie. Godzina szkolenia kosztuje 10 zł od osoby, przystąpienie do egzaminu to wydatek 120 zł. Dotychczasowa średnia zdawalność kształtuje się na poziomie 98 proc.

Szczegółowe informacje dotyczące szkoleń i egzaminów można uzyskać na oficjalnej stronie Centrum: www.cichocki-antoni.com, bądź telefonicznie pod nr 608 345 482


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Antoni Cichoci to spoko nauczyciel mam z nim lekcje i nie nażekam

ja z nim mialem i jakos nie przypadl mi do gustu

a mnie ten człowiek się nie podoba przedstawia swoje certyfikaty i p[odkreśla swoją ambicję. Ludzie wiedzy i ambitni nigdy tego nie uwypuklają

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.