niedziela, 14 sierpnia 2022

Wiadomości

  • 12 komentarzy
  • 5432 wyświetleń

Ełk. Remont ronda przy Grajewskiej

Na kolejne utrudnienia w ruchu muszą przygotować kierowcy wjeżdżający do Ełku od strony Prostek. Chodzi o remontowaną ul. Grajewską i przebudowę tamtejszego ronda.

Od poniedziałku – 1 sierpnia od godz. 18.00 ruch na rondzie przy ul. Grajewskiej został przekierowany na wewnętrzny pas ronda.

niedziela, 14 sierpnia 2022

Kolejne zdarzenie z pojazdem wolnobieżnym

Komentarze (12)

Ile to jeszcze potrwa? Czy to zostanie zakończone do zimy?Czy to inwestycja na kolejny rok? A może nawet na kilka lat

Niech budują,tylko dlaczego małe rondo? Jest ich w Ełku trzy i na wszystkich są korki.

W Ełku to teraz jest masakra. Wszędzie pracę pozaczynane a nie skończone. Skrzyżowanie z Grajewskiej na szybę nie skończone. Asfaltu chyba zabrakło. Rondo też nie skończone. Obwodnica też nie skończona. Asfalt zerwali ale już nie zalali. Ograniczenie do 40 też powinni zmienić chociaż do 50. Tory pozamykane. Na szybie objazd. Przy cmentażu wcale przejazd zamknięty. Ale mnie najbardziej dziwi fenomen ronda. Tyle się grzebią przy tym rondzie, że lepiej nie gadać. Ale co im niech ludzie stoją w korkach i podziwiają ich pracę. Nawet objazdu brak.

To fosa będzie. Czekają, aż woda zaleje te zagłębienie.

Utrudnienia są bo tam coś się buduje i niedługo będziesz z tego korzystał aw Grajewie są korki i na razie nic nie wskazuje na to by to się zmieniło, Ełk ciągle się rozwija a Grajewo sami widzicie. Jak remontujesz mieszkanie to też nie masz utrudnień w życiu?

Czy ktoś może powiedzieć co się zmieni Po tym remoncie na rondzie pókico to te same wymiary są odtwarzane które były przed remontem

Po wewnętrznej kostka i kwiatki inne będą????????????????

Jak długo można budować takie małe rondo i odrobinę ulicy. To już ciągnie się ponad rok. W Chinach takie nic zbudowaliby w maksymalnie tydzień.

Rzeczywistość,miało być ponoć zakończone w połowie lipca a mamy 04 .08
Klawo jak cholera

Dlaczego na obwodnicy od ponad roku czasu wciąż widnieje ograniczenie prędkości do 40? Popytalem znajomych, mówili dziurę budżetową trzeba latać i brakuje oznakowania asfaltu a tajniaki jeżdżą każdego dnia kiedy ludzie wracają z pracy. Ciężko pasy namalować bo farba droga. Ciężkie czasy.

Cały Ełk rozbebrany ,jeszcze niech Łukasiewicza i Woj. Polskiego rozgrzebują ,a do miasta trzeba będzie chyba samolotem latać. Farsa i kpina.

Ile na darmo zostało wypalonego paliwa przez taki przeciągający się remont ronda chociażby.Przecież za to powinien ktoś siedzieć.Kraju węgla i stali i co będzie dali?

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.