Dwa pojazdy zderzyły się na skrzyżowaniu w centrum Ełku. Jeden z samochodów przewrócił się na bok. Na szczęście obyło się bez ofiar.
Do groźnie wyglądającego zdarzenia drogowego doszło 26 kwietnia br. tuż przed godz. 14.00 w centrum Ełku na skrzyżowaniu ulic Armii Krajowej i Chopina. Z ustaleń policjantów wynika, że kierująca samochodem osobowym marki Volvo jadąc ul. Chopina nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu kierującemu fiatem pandą. Kobieta wjechała na skrzyżowanie uderzając w prawidłowo jadące ul. Armii Krajowej, w kierunku dworca, auto. Siła uderzenia była tak duża, że doprowadziła do przewrócenia fiata.
Ratownicy medyczni przebadali uczestników kolizji. Żaden z uczestników, ani też osób postronnych nie odniósł obrażeń. Kierowcy obu pojazdów byli trzeźwi. Za spowodowanie zagrożenia bezpieczeństwa w ruchu drogowym kierująca volvo została ukarana mandatem karnym w wysokości 1500 zł. Na jej konto wpłynie również 10 pkt. karnych.
(za: KPP Ełk)
poniedziałek, 21 kwietnia 2025
wtorek, 22 kwietnia 2025
Auto przewróciło się!!!!!! Jakim wujem prędkością miejską? Szok
Za wymuszenie pierwszeństwa Tapeta powinna dostać najmniej 5 tys.
© Copyright 2025, Wszelkie prawa zastrzezone