Wiadomości

Ełk: Zaginął Hubert Haponik

Policjanci poszukują 20 -letniego Huberta Haponika. Mężczyzna ostatni raz widziany był 2 października br. w Ełku. Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.

 

Zaginiony:

        Hubert Haponik

        20 lat

        169 cm wzrostu

        szczupła budowa ciała

        krótkie, proste włosy w kolorze ciemny brąz

        nosi okulary w czarnych oprawkach

 

Ostatni kontakt z zaginionym rodzina miała 2 października 2017r. Od tego czasu mężczyzna nie pojawił się w mieszkaniu, nie nawiązał żadnego kontaktu z bliskimi, ma wyłączony telefon. Ostatni raz Hubert Haponik widziany był w Ełku.

W dniu zaginięcia mężczyzna prawdopodobnie miał na czarną bluzę z kapturem, z napisem na piersi „eleven”, czarne spodnie dresowe, czarną czapkę z daszkiem, najprawdopodobniej miał ze sobą czarny plecak.

Wszystkie osoby, które posiadają jakiekolwiek informacje w tej sprawie proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem 997, 87 621 82 00 lub osobisty z najbliższą jednostką policji.  - KPP Ełk
 

 

niedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.