środa, 17 kwietnia 2024

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11821 wyświetleń

Ełk: Pijany traktorzysta

Pijany traktorzysta wypadł z ciągnika

Kara nawet 3 lata pozbawienia wolności grozi Zdzisławowi B., który wypadł z ciągnika rolniczego. Nie odniósł poważnych obrażeń, ale w swoim organizmie miał blisko 2,5 promila alkoholu. Kierujący posiada również sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, a ciągnik z przyczepą nie były zarejestrowane.

Wczoraj około godziny 12.00 oficer dyżurny ełckiej Policji otrzymał zgłoszenie o przygnieceniu mężczyzny przez ciągnik rolniczy. Na miejsce natychmiast pojechali policjanci z  Rewiru Dzielnicowych w Kalinowie. Gdy dojechali na miejsce okazało się, że Zdzisław B. wypadł z ciągnika, który następnie przygniótł mu nogę. Mężczyzna tłumaczył, że jechał po drewno do lasu i nagle stracił panowanie nad pojazdem. Na miejscu pracowali również Strażacy z OSP w Kalinowie, którzy pomogli mężczyźnie wydostać się spod maszyny. Nie odniósł on żadnych poważnych obrażeń.  Policjantów zaniepokoił jednak stan trzeźwości 54-letniego Jak się okazało, miał on blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo po sprawdzeniu Zdzisława B. w systemie informacyjnym Policji okazało się, że posiada on sądowy zakaz prowadzenia wszelkich pojazdów, a ciągnik, którym jechał i przyczepa, która była do niego przypięta nie posiadają numerów rejestracyjnych. KPP w Elku

Za popełnione przestępstwa 54-latek usłyszy zarzuty, za które grozi mu kara nawet do 3 lat  pozbawienia wolności.

wtorek, 16 kwietnia 2024

Ruszyły patrole motocyklowe

Komentarze (2)

No i się doigrał chłop, a mówiłem żeby uważał z piciem gorzały.


aj Ździsek Ździek.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.