Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 7929 wyświetleń

Ełk: kolejne zatrzymania

Policjanci z Ełku zatrzymali kolejne dwie osoby - kobietę i mężczyznę - za udział w niedzielnych burdach pod barem z kebabami. Mimo, że na ulicach Ełku od kilku dni jest spokojnie, w mieście wciąż pozostaje zwiększona liczba policjantów.

 

Wcześniej policja zatrzymała 30 innych osób uczestniczących w zamieszkach - oni także byli pijani. Jeden z uczestników niedzielnych burd, któremu zarzucono napaść na policjantów, został tymczasowo aresztowany na 2 miesiące.

Zarówno policja, jak i władze Ełku zapewniają, że w mieście od kilku dni jest bardzo spokojnie. - Tak naprawdę to zamieszki w mieście trwały 10 godzin i objęły chodnik o długości 200 metrów. A robi się wokół tych wydarzeń dużo szumu, komuś, nie wiemy komu, chyba zależy na podsycaniu atmosfery - powiedział wiceprezydent Ełku Artur Urbański. Przyznał, że wszystkie z zatrzymanych osób były wcześniej dobrze znane policji. - Tak naprawdę agresywnych w tłumie było 40-50 osób, reszta to byli gapie - ocenił Urbański.

 

 

 

źródło :http://olsztyn.onet.pl/

niedziela, 29 maja 2022

17 czerwca zmiana w OC

Komentarze (2)

niedożywiona patologia na jeden strzał.

Do Vesly: masz w Anglii cz nawet w Niemczech swoją tolerancję i co oni robią ze zwykłymi ludźmi?? Gwałty zabicia itp więc pomyśl co mówisz! i tak ten komentarz nie zostanie dodany bo piszę przeciw waszej tolerancji!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.