piątek, 8 grudnia 2023

Kultura i rozrywka

  • 5 komentarzy
  • 9133 wyświetleń

Egzamin klas VI

W całej Polsce 5 kwietnia o godz. 9.00 w szkołach podstawowych odbędzie się egzamin szóstych klas. Zadania przygotowane zostały przez Okręgową Komisję Egzaminacyjną.

W Szkole Podstawowej nr 2 w Grajewie uczniowie zmagać się będą z zadaniami w sali gimnastycznej.

- Nie wiemy jakie zadania czekają uczniów. Wszystko jest tajne, dopiero na jutrzejszym egzaminie zostanie otwarta koperta z zagadnieniami – informuje pan Zygmunt Kruszyński, dyrektor SP nr 2 Grajewo.

Sprawdzian ma charakter powszechny i obowiązkowy, to znaczy, że musi do niego przystąpić każdy szóstoklasista z wyjątkiem uczniów z upośledzeniem umysłowym w stopniu umiarkowanym, znacznym i głębokim.

Celem tego przedsięwzięcia jest sprawdzenie opanowania umiejętności niezbędnych na wyższym etapie kształcenia (w gimnazjum) i przydatnych w życiu.

Wyniki sprawdzianu, analizowane z uwzględnieniem ocen szkolnych oraz kontekstów kształcenia, pozwalają na pełniejsze diagnozowanie osiągnięć uczniów i tym samym, ułatwiają opracowanie indywidualnych zaleceń dotyczących ich dalszej edukacji.

Sprawdzian przeprowadzi na terenie województwa podlaskiego Okręgowa Komisja Egzaminacyjna w Łodzi.


MagK e-Grajewo.pl

czwartek, 7 grudnia 2023

Mikołajki w SP2

czwartek, 7 grudnia 2023

Morsy Grajewo. Niezawodni Mikołaje

Komentarze (5)

jejku to jurto ja sie boje :( niewiem jak napisze trzymajcie kciuki

a czego tu sie bac??przeciez od tego jak napisze sie ten egzamin nic nie zalezy.to jest tylko przygotowanie do kolejnych egzaminow w naszym zyciu

siema ja juz jestem po tym egzaminie taki sobie był , troche czasu mi jeszcze na nim zostalo do konca dobra bez wniq zna ktoś jakoś stronke z której mozna by bylo poprzegladac rozne testy???pliska

A mi poszło do BANI ...=) Ale Co tam =P hEH =) pOZDrOO

Ja jeszxcze nie pisze ale już nie długo

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.