Sport

  • 4 komentarzy
  • 9587 wyświetleń

Echa turnieju w Chełchach

LZS Popowo na Turnieju w Chełchach

Na zaproszenie organizatorów drużyna LZS Popowo wzięła udział w X Jubileuszowym Regionalnym Turnieju Piłki Nożnej o Memoriał Mariana Łubowicza pod patronatem honorowym Wojewody Warmińsko-Mazurskiego, Polskiego Związku Piłki Nożnej, Starosty Ełckiego oraz Wójta Gminy Ełk. Uroczyste otwarcie Turnieju z udziałem zaproszonych gości oraz władz samorządowych odbyło się w m. Chełchy. W trakcie Turnieju na scenie występowały zespoły ludowe, taneczne oraz muzyczne umilając czas zawodnikom i licznym kibicom.

W turnieju udział wzięło 16 drużyn podzielonych na 4 grupy.
Grupa A (rozgrywała mecze na boisku w Chełchach) 1. Chełchy, 2. Biskupiec,  3. Nowa Wieś 4. Orzysz
Grupa B (rozgrywała mecze na boisku w Chełchach)
1. Agro - Lega
2. Popowo
(Wojciech Prostko – bramkarz, Piotr Paszkowski, Marcin Wiktoruk, Grzegorz Gardocki, Adam Górski, Paweł, Górski, Kamil Koza, Damian Andryszewski, Kamil Sztachelski,  Rafał Krajewski, Paweł Świderski, Piotr Górski, Maciej Bednarko, Paweł Zalewski, Marek Grzybowski, Marcin Karwowski)
Warto dodać, że drużyna LZS Popowo wystąpiła w nowych zielono-białych strojach ufundowanych przez byłego członka LZS Popowo Pana Henryka Truszkowskiego obecnie właściciela firmy transportowej.
3. Woszczele
4. Siejnik

Galeria zdjęć

Wynik:
LZS Popow : Agro-Lega   1:4
LZS Popowo : Woszczele 1-1
LZS Popowo : Siejnik 3:2
Do gier ćwierćfinałowych w dniu 27 lipca awansowały drużyny: Agro-Lega i LZS Popowo
Ćwierćfinał LZS Popowo – Lega 0:2. 

Grupa C (rozgrywała mecze na boisku w Ledze): 1. Lega, 2. Ruda, 3. Biskupiec II, 4. Bajtkowo. W grupie C z powodzeniem rywalizowała drużyna Rudy awansując do niedzielnych ćwierćfinałów. Grupa D (rozgrywała mecze na boisku w Stradunach): 1. Straduny, 2. Wydminy, 3. Piętki, 4. Przykopka.

 Grzegorz Gardocki
wtorek, 18 stycznia 2022

Zajęcia taneczno - ruchowe dla dzieci

Komentarze (4)

Bardzo przepraszam, ale dlaczego nic nie piszecie na temat druzyny Rudy, przecież też startowała w tym samym turnieju ? Czyzby nie było tam znanych osób jak np. radni itp, a może Ruda nie zasługuje na to ? O co tu chodzi ???

Panie Zbyszku, tak to już jest z e-grajewo, trzeba się przyzwyczaić...

Ja to sie dziwie dlaczego nie pisza na temat tego co sie dzialo w Stradunach.Tam dopiero sie dzialo.Impreza zakonczyla sie przed 21,bo organizator sie napil do nieprzytomnosci i odlaczyl prad w chlewiku i ludzie nie mogli sie przez niego pobawic.

Ruda nawet lepij wypadła w turnieju a nic tu niema na ten temat

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.