Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 10810 wyświetleń

Echa sesji Rady Powiatu

W dniu 27 marca 2008 r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Grajewie przy ul. Strażackkiej odbyły się obrady zwyczajnej sesji Rady Powiatu Grajewskiego.

Przewodniczący Zarządu J. Augustowski przedstawił informację z wykonania uchwał Rady Powiatu i pracy Zarządu Powiatu w okresie od ostatniej sesji. Informacja o stanie bezpieczeństwa przeciwpożarowego na terenie powiatu grajewskiego została przedłożona przez Komendanta Powiatowego PSP st. kpt. A. Sobolewskiego. Sprawozdanie z działalności Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego za okres 28.02.2005 r. – 28.02.2008 r. zaprezentowała Prezes Zarządu Fundacji A. Rutkowska.

Podjęto uchwały m. in. w sprawach: - zatwierdzenia sprawozdania z wykonania zadań i gospodarowania PFGZGiK za 2007 rok; - ustalenia wysokości najniższego wynagrodzenia zasadniczego w I kategorii zaszeregowania i wartości jednego punktu w złotych (dot. Domu Pomocy Społecznej w Grajewie); - ustalenia regulaminu wynagradzania nauczycieli zatrudnionych w szkołach i placówkach oświatowych, dla których organem prowadzącym jest powiat grajewski,  na rok 2008; - określenia zasad udzielania i rozliczania dotacji szkołom niepublicznym o uprawnieniach szkół publicznych działających na terenie powiatu grajewskiego; - programu współpracy Powiatu Grajewskiego z organizacjami pozarządowymi i podmiotami prowadzącymi działalność pożytku publicznego w roku 2008; - w sprawie rozpatrzenia skargi na działalność dyrektora Szpitala Ogólnego w Grajewie. Prowadzący obrady - Przewodniczący Rady Powiatu St. Kossakowski

e-Grajewo.pl

PREZENTACJA - sprawozdanie z trzyletniej działalności Fundacji na Rzecz Rozwoju Szpitala Grajewskiego

 

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

piątek, 21 stycznia 2022

Echa sesji Rady Powiatu Grajewskiego

Komentarze (1)

Nie warto pisać,bo nie opublikujecie.Białoruś!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.