sobota, 2 lipca 2022

Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 15241 wyświetleń

Echa IV Konferencji (fot.)

Nauczyciele wychowania fizycznego wzięli  udział w IV Konferencji Metodycznej, która odbyła się w dniach 9 - 10 października 2009 w ZS w Wojewodzinie.


W piątek i sobotę nauczyciele wychowania fizycznego z województwa podlaskiego i województw ościennych brali udział w IV konferencji pod hasłem "Zdrowie przede wszystkim" Stu piętnastu nauczycieli biorących czynnie udział po zakończonej konferencji odebrało zaświadczenia o ukończonej formie doskonalenia.

Udało się zrealizować wszystkie zaplanowane wcześniej zajęcia - mówi Karol Choynowski - organizator konferencji. Troszkę przeszkodziła pogoda ale zastępczy plan okazał się trafioną  zmianą.  Wspaniale dopisali goście konferencji w liczbie 28 osób. Podsumowano także konkurs plastyczny dla uczniów , którego laureatem z wartościową nagrodą (rower) został Łukasz Dąbrowski z PG nr 2 w Grajewie.

W konferencji uczestniczyli nauczyciele z 65 różnego typu szkół. Najwięcej było nauczycieli dyplomowanych, większość uczestników to panowie. Wszyscy wykładowcy i prowadzący zajęcia praktyczne przeprowadzili zaplanowane godziny dydaktyczne. Jestem zadowolony z jakości i atrakcyjności zajęć oraz z poziomu organizacyjnego całego przedsięwzięcia. Zapewne trzeba będzie przyszłości  usprawnić kilka elementów organizacyjnych ponieważ  wzrasta ciągle  liczba uczestników konferencji.


Serdecznie dziękuję wszystkim uczestnikom i gościom za stworzenie miłej atmosfery. NAUCZYCIELOM I PRACOWNIKOM Z ZESPOŁU SZKÓŁ  W WOJEWODZINIE DZIĘKUJĘ ZA POMOC W ORGANIZACJI IV KONFERENCJI METODYCZNEJ NAUCZYCIELI WYCHOWANIA FIZYCZNEGO.
Ze sportowym pozdrowieniem Karol Choynowski.


zobacz też:
2006 - Wojewodzin -konferencja
2007 - II Konferencja -Wojewodzin
2008 - "Jestem dobrym nauczycielem"

Komentarze (2)

http://wojewodzin.win.pl/szkola/infopage.php?id=97
kliknijcie więcej zdjęć...:)

Jestem pod wrażeniem jakości i atrakcyjności zajęć oraz z poziomu organizacyjnego konferencji.Stała uczestniczka

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.