czwartek, 2 lutego 2023

Kraj

  • 1 komentarzy
  • 1495 wyświetleń

Dziewczynki zginęły w pożarze

Dwoje dzieci zginęło w pożarze domu jednorodzinnego w miejscowości Chytra. Hajnowscy policjanci ustalają szczegółowo okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

23.11, około godz. 18.00 dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Hajnówce poinformowany został o pożarze budynku mieszkalnego w miejscowości Chytra w gminie Hajnówka. Na miejsce zdarzenia natychmiast pojechali mundurowi gdzie zastali załogi straży pożarnej prowadzące akcję gaśniczą. Niestety w trakcie gaszenia pożaru w mieszkaniu znaleziono zwłoki dwójki dzieci w wieku 7 i 4 lat. Dziadkowie, którzy jak ustalono opiekowali się dziećmi, z obrażeniami ciała trafili do szpitala. Dokładna przyczyna pożaru będzie znana po wydaniu opinii przez biegłego z zakresu pożarnictwa. Hajnowscy policjanci szczegółowo ustalają okoliczności tego tragicznego zdarzenia.  – oficer prasowy KPP w Hajnówce

Komentarze (1)

Boże taka trgedia biedne aniolki

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.