środa, 29 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 11977 wyświetleń

Dzień Promocji Szkoły w PG2

Z myślą o przyszłych gimnazjalistach, we czwartek 30 kwietnia br. w Publicznym Gimnazjum Nr 2 w Grajewie zorganizowano Dzień Promocji Szkoły. Na imprezę przybyli uczniowie okolicznych gminnych szkół podstawowych.

Goszcząca w szkole młodzież miała okazję nie tylko zwiedzić swoje przyszłe gimnazjum, ale również uczestniczyć w wielu atrakcyjnych zajęciach, przygotowanych specjalnie na ten dzień. Podczas tego nietypowego dnia w szkole odbywały sie zawody sportowe, przedstawienie teatralne oraz prezentacje edukacyjne przygotowane przez obecnych uczniów PG 2.

Największą jednak atrakcją był występ grupy tanecznej Fair Play Crew, której jednym z założycieli jest grajewianin Rafał Kamiński, czyli ROOFI. Sądząc po dużym zainteresowaniu, jakim cieszyło się w tym dniu gimnazjum oraz zadowolonych minach odwiedzających zapewne we wrześniu wielu z nich wróci do tej szkoły.

 

(fot.e-Grajewo.pl)

Komentarze (6)

no i Kwadraciki rządzą ;)))

nagłośnienie było za przeproszenie do dupy , ale po mimo tego i tak sobie poradzili mistrzowsko ;)

tylko nie ma jednej fotki z nimi ;(

Moim zdaniem taniec zrobili od niechcenia... W czasie dy np. jedna osoba tańczyła reszta osób stała i rozmawiała i występ był nie za piękny... :(

Eeee... dlaczego nie można kopiować zdjęć ?! Zróbcie coś z tym ;(

PG2 rządzi! Podstawówka lepiej tu nie przychodźcie bo będzie dla was ciężko ;) Już my o to się postaramy szczególnie pewne klasy.. ;] To nie jest grożenie to obietnica. A no i tancerze fajnie tańczyli, ale też mi się to nie podobało "te stanie". Ale to takie jakby solówki ;p. Ogólnie fajnie było, a no i uwielbiam ten teatrzyk "Romeo i Julia" koksi. ;p ;d

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.