Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 9379 wyświetleń

Dzień otwarty w SP 4


26 kwietnia 2013 r. Szkołę Podstawową nr 4 odwiedziły dzieci z Przedszkola Miejskiego nr 2 i Przedszkola Miejskiego nr 6 w Grajewie.
Spotkanie rozpoczęło się od wystąpienia dyrektora szkoły - pani Beaty Szewczyk oraz wicedyrektora - pani Renaty Niedziołko. Przedszkolaki chętnie podjęły z paniami dialog o życiu szkolnym. Obejrzały część artystyczną „W Tuwimowie”, podczas której uczniowie klas I – III zaprezentowali talenty  recytatorskie, wokalne i taneczne. Mali goście aktywnie uczestniczyli w zabawach proponowanych przez starsze koleżanki i kolegów. Następnie wyruszyli na zwiedzanie szkoły.

W bibliotece dzieci wzięły udział w zabawach czytelniczych ph. „W baśniowym królestwie książek”. W świetlicy przeniosły się do zaczarowanego ogrodu. Obejrzały przedstawienie pt. „Rzepka” Juliana Tuwima. Gościem specjalnym był przedszkolak Czarek Kuczyński, który recytował wiersz „Jesienny pociąg”. W klasie II c „bawiły się w teatr”.

Ostatnim punktem wizyty była obserwacja zajęć w klasach „zerowych” i klasach I-III.

GALERIA SP 4
Oto link:
http://sp4grajewo.cba.pl/DzieotwartywSP4/index.html

środa, 24 kwietnia 2024

Rajd Pojazdów Zabytkowych

środa, 24 kwietnia 2024

Pierwsza edycja Hip Hop Generation

Komentarze (1)

a tam ja oborę wypasłam i mało co nie zdążyłam na zebranie . Ale bylo warto isc

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.