Wiadomości

  • 13 komentarzy
  • 11138 wyświetleń

Dzień kolizji drogowych

08.06.2011

Kolizja drogowa

O godzinie 9:00  dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulicy Koszarowej z ulicą Krasickiego doszło do kolizji drogowej. Policjanci ustalili, iż kierujący daewoo – mieszkaniec gminy Grajewo, nie zastosował się do znaku "STOP" i uderzył w opla, którym kierował również mieszkaniec gminy Grajewo. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwy. Sprawca kolizji został ukarany mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 9:50 dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca fordem – mieszkanka gminy Grajewa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w fiata, którym kierował mieszkaniec Suwałk. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwy. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym.

Kolizja drogowa

O godzinie 12:15  dyżurny został poinformowany, że na skrzyżowaniu ulicy Piłsudskiego z ulicą Wojska Polskiego doszło do kolizji drogowej.  Policjanci ustalili, iż kierująca oplem – mieszkanka Grajewa, nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu i uderzyła w BMW, którym kierował również mieszkaniec Grajewa. Nikt nie doznał obrażeń ciała. Kierujący trzeźwy. Sprawczyni kolizji została ukarana mandatem karnym - informuje KPP GrajewoKomentarze (13)

co z tymi światłami. byłem ok 12 na tym skrzyżowaniu i poprostu sajgon. do połowy skrzyżowania wyjeżdzają i stoją i na co czekają...
modernizacja kuźwa

Kiebata za kierownicą = UWAGA bo może walnąć

MASAKRA!!!!! Stoją ,bo nie ma pola manewru. Zielone światła zapalają się dla pasów ruchu kolidujących ze sobą . Ogólna konsternacja i tylko stać i płakać... Kto to naprawiał???

wiedziałem że po zmianie świateł na te będzie bardzo dużo wypadków.

Drodzy kierowcy-zwracajcie uwagę na znaki i sygnalizację, nie jeździmy "na pamięć". Wcześniej były korki giganty (jak na Grajewo) płakaliście że korki, teraz robią coś żeby temu zaradzić też płaczecie. a prawda jest taka że te korki to nie wina świateł a samych kierowców którzy wjeżdżają na za sygnalizator mimo że nie ma miejsca na kontynuowanie jazdy za skrzyżowaniem-taka sytuacja jest w testach na prawko...

a gdzie Policja jest-ruchem trzeba kierowac

system świateł został zamieniony... wszystko jest ok tylko poprostu teraz odwrotnie to działa. strzałki sa na 61 a na 64 dwa pasy maja zielone. i teraz jest o wiele lepiej, bo strzałki zostały zastosowane na bardziej ruchliwym odcinku drogi. pozdrawiam kieroców i nie jeździmy na pamięć :)

Po zmianie sygnalizacji korki samochodów stoją od dawnej Pasmanty (kierunek Rajgród) i od nowego kościoła ze strony Szczuczyna. To tak ma wyglądać modernizacja ? Czysta KPINA !!!

Bo takie rzeczy tylko w grajewie. nic wiecej. zamiat poprawiac to pogarszaja sytuacje. idiotow nie brakuje z tego co widac

ludzie kazdy jezdzi po grajewie na pamiec malo ktury tak naprawde zna przepisy nic dziwnego ze beda wypadki i narzekania. niech jeden z drugim idzie i poszkoli sie na przepisach. najlepiej tylko narzekac niedzielni kierowcy smiechu naprawde warte.

romek123 oni stojo i czekaja na takich jak ty kturzy nie znaja sie na przepisach jak nie wiesz czemu czekaja.

To sa wypowiedzi kierowcow ktorzy najdalej byli w Elku

Dobrze że w Grajewie jest tylko jedno skrzyżowanie ze światłami.......i chyba o jedno za dużo.....

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.