niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

  • 12 komentarzy
  • 13375 wyświetleń

Dzień Dziecka w Szczuczynie

Ponad tysiąc dzieci bawiło się w szczuczyńskim parku podczas festynu zorganizowanego przez Miejski Dom Kultury z okazji Dnia Dziecka. Na scenie wystąpił kabaret młodzieżowy "Pokrzyk" z Gminnego Ośrodka Kultury w Wąsoszu oraz zespół wokalno instrumentalny z MDK Szczuczyn.

Imprezę uświetniły zaproszone zespoły: Formacja "Kadryl" z Białegostoku - v-ce Mistrzowie Polski Formacji Standardowych oraz gwiazda dnia "Magic of Boney M" - 3 wokalistki oraz frontman zespołu, uczestnik eliminacji do Mistrzostw Europy w tańcu Break- Dance, który wzoruje się na fenomenalnym Bobbym Farellu. Wszystkie uczestniczące w festynie dzieci miały możliwość nieodpłatnego skorzystania z  gier i zabaw  i konkursów zaproponowanych przez firmę "Bartbo" i "Klanza".

Impreza odbyła się w ramach Programu Integracji Społecznej korzystając z funduszy Poakcesyjnego Programu Wspierania Obszarów Wiejskich. -Barbara Paszkowska

niedziela, 26 czerwca 2022

Rusza wakacyjne kino GCK

Komentarze (12)

Wszystko rozpisane . Dzieci wiedzą co i kiedy mówić i robić!!!

Ciekawe co tym razem przygotowal zespol z mdku. barka byla zajefajna ;a

Ej a co dla dzieci ....zal tylko dla dorosłych a to dzien dziecka to wszystko dajcie za darmo i wesołe miasteczko.....plis..

Szczuczyn, bawi się przy każdej okazji, bo ma ku temu stworzone warunki. Tego chcą dzieci i młodzież, a nawet ludzie starsi mają potrzebę cieszyć się, patrząc na rozwój i radość swoich dzieci. Popatrzmy na śliczne kadry na fotkach, które pełne impresji tak dokładnie oddają nastrój przedstawianej chwili. Dziękując Pani Paszkowskiej za dostarczone do naszych mieszkań emocje w Jej fotkach zawarte, cieszmy się razem z bawiącymi. Niech nam zdrowe rosną DZIECI !!!

byłem było super nawet bardzo super

Impreza na Dzień Dziecka bardzo udana i ciekawa.
Muszę przyznać, że w tym roku była najlepsza z dotychczas oglądanych, a swoje lata już mam. Nie można było oderwać oczu od szczęśliwych i uśmiechnietych dzieci. Również piękne występy przyciągały wzrok.

Było odjazdowo i niezle spiewali ci co przyjechali az z Zakopanego!!!!! Pozdrawiam wszystkie dzieciaki i te male i te duze....;***

A kto robił dekorację na hali ? óstatnie zdjęcie.
Według mnie biały kolor naszej flagi powinien być po lewej stronie ,ponieważ jest ona biało czerwona a nie czerwono biała.

Chłopcy z zespołu przy MDK pierwsza klasa xD przystojniacy ; D
i jacy zdolni ;P
a jeden nawet wolny ^^

Bogda, masz rację. Flaga narodowa, to my-Polacy. Nie może być powieszona w taki niechlujny sposób, a ponadto odwrotnie niż ustalenia nakazują. Ta flaga, tu wygląda: ” (…) jak tłusta plama na fotografii Matki, którą kochasz.

oj dzieje sie dzieje w tym naszym szczuczynie ,az serce rosnie.madal dla organizatorow.pozdrawiam.

ta :d Fajnie było ;p
Do Bogda: zależy z której strony patrzysz tak widzisz flagę :D

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.