niedziela, 26 czerwca 2022

Kultura i rozrywka

Dzień Dziecka w Rydzewie

W szkole Podstawowej w Rydzewie Dzień Dziecka jest od 2003r obchodzony w tradycyjny sposób- jest to Dzień Sportu. Tylko tego dnia uczniowie mogą poprawić dotychczasowe rekordy swoich starszych kolegów.
W programie znalazły się również turniej piłki siatkowej klas IV- VI, mecz piłki nożnej chłopcy kontra dziewczyny oraz mecz piłki siatkowej: reprezentacja szkoły kontra gimnazjaliści. Podsumowaniem było ognisko i pieczenie kiełbasek.

Prowadzeniem Dnia Sportu zajęli się, przy pomocy wszystkich nauczycieli, Pan Kamil Bąk i Pan Sławomir Obrycki.

Więcej zdjęć na www.rydzewo.yoyo.pl

Dzień Matki w Rydzewie

Raz w roku w Szkole Podstawowej w Rydzewie spotykają się prawie wszystkie mamy. Tak też było i w tym roku. Akademia z okazji święta najważniejszych osób w naszym życiu w tym roku miała trochę nietypowy przebieg. Mamy, oprócz wysłuchania tradycyjnych wierszy i piosenek, musiały wykazać się też swoimi wiadomościami i umiejętnościami. Każda mama otrzymała kwiaty i drobny prezent a następnie wszystkie zostały zaproszone na poczęstunek.
Całość uroczystości przygotowała z uczniami Pani Maria Milewska

Wycieczka do Ełku

W dniu 21 maja uczniowie Szkoły Podstawowej w Rydzewie wyjechali na wycieczkę do Ełku. W programie wycieczki był spektakl w Ełckim Centrum Kultury „Doktor Dolitlle i jego zwierzęta” oraz wizyta na Sali zabaw.
Organizatorem i kierownikiem wycieczki była Pani Małgorzata Markowska

Więcej zdjęć na www.rydzewo.yoyo.pl

 

piątek, 24 czerwca 2022

Wieści z Wojewodzina

czwartek, 23 czerwca 2022

Wakacje z Biebrzańskim Parkiem Narodowym

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.