Kultura i rozrywka

  • 3 komentarzy
  • 10701 wyświetleń

Dzień Dziecka "Na Sportowo"

           Z okazji Dnia Dziecka Miejska Komisja ds. Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Grajewie zorganizowały turniej sportowo – rekreacyjny. Udział wzięli uczniowie grajewskich szkół podstawowych i gimnazjalnych, którzy uczęszczają na co dzień w zajęciach sportowo – rekreacyjnych.
         Rywalizowali oni w różnych konkurencjach sportowych min. odbył się bieg w Parku Miejskim przy ulicy Strażackiej. Ponadto w hali sportowej (ze względu na pogodę) odbył się turniej halowej piłki nożnej dla drużyn dziewcząt i chłopców oraz gry i zabawy rekreacyjne. Przy organizacji turnieju pomagali nauczyciele z grajewskich szkół i pracownicy Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. 
         Dla najlepszych były okolicznościowe medale i słodycze, które m.in. wręczała koordynująca przedsięwzięcie z ramienia MKRPA Barbara Kochanowska.

e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Gratuluję Adrianko moja ;***

heh nom spoko foty pozdro kaśś :**

Bardzo Dziękuję Moniko ;****

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.