Wiadomości

Dzielnicowy bliżej nas

Dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie w ramach projektu „Dzielnicowy bliżej nas” spotkali się z uczestnikami Centrum Integracji Społecznej w Grajewie. Mundurowi zaprezentowali zasady i sposób działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa oraz przypomnieli jak unikać zagrożeń w życiu codziennym.


Wczoraj (05.12) dzielnicowi z Komendy Powiatowej Policji w Grajewie, w ramach kontynuacji akcji „Dzielnicowy bliżej nas” spotkali się z uczestnikami Centrum Integracji Społecznej w Grajewie. Mundurowi omówili zasady działania Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, zachęcając do rozważnego korzystania z tej aplikacji. W trakcie spotkania słuchacze dowiedzieli się też, jak uniknąć zagrożeń w życiu codziennym. Dzielnicowi zwrócili szczególną uwagę na bezpieczeństwo w ruchu drogowym oraz przypomnieli o obowiązku noszenia elementów odblaskowych w porze nocnej. Słuchacze mieli możliwość podjęcia dialogu z policjantami, którzy na miejscu odpowiadali na pytania nurtujące lokalną społeczność. Spotkanie o charakterze edukacyjno-profilaktycznym miało przede wszystkim zacieśnić więzi z lokalnym społeczeństwem i aktywizować mieszkańców do współdziałania z Policją w szczytnym celu, jakim jest dbałość o poprawę i utrzymanie bezpieczeństwa publicznego.

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.