Wiadomości

  • 18 komentarzy
  • 13379 wyświetleń

Dziękujemy za zaufanie

Dzięki Państwa codziennej obecności w Internecie bijemy kolejne rekordy oglądalności. W styczniu br. jako wiarygodne źródło informacji naszą stronę wybrano ponad 100 tys. razy. Codziennie w poszukiwaniu najświeższych wiadomości z Grajewa i okolic odwiedza nas średnio 4 tys. czytelników. Właśnie w styczniu padł dotychczasowy rekord oglądalności – dział galeria ze Studniówek 2007 zanotował 32 tys. "wejść". Ponadto nasze wiadomości są coraz częściej powielane na różnych stronach www oraz TV i prasie. 

Cieszymy się, że coraz więcej czytelników zwraca się do e-Grajewo.pl z prośbą o pomoc. W ostatnim czasie interweniowaliśmy m.in. w sprawie niedokończonego remontu na os. Południe, fatalnej drogi dojazdowej do TBS, kłopotu z reklamacją w jednym ze sklepów RTV/AGD. Dużym echem odbił się również artykuł o posterunkowym Józefie G., który mimo tego, że został przyłapany na kradzieży ma zamiar wrócić do służby. Jednocześnie prosimy o nadsyłanie kolejnych informacji na temat spraw, które zdaniem Państwa bulwersują i wymagają wyjaśnienia. 

Bardzo dużym zainteresowaniem cieszy się dział "Porady prawne", dzięki któremu nasi czytelnicy z całego świata otrzymują konkretną informację z dziedziny prawa polskiego.

Przepraszamy za niedociągnięcia, wpadki, nieścisłości. Staramy się na bieżąco korygować pojawiające się błędy, dzięki szybkim informacjom zwrotnym od naszych czytelników. Dziękujemy wszystkim, którzy z nami współpracują - mieszkańcom, osobom prywatnym, instytucjom.     

W związku z licznymi uwagami dotyczącymi „cenzury” w naszym portalu przypominamy czytelnikom, że komentarze internautów nie będę modyfikowane przez moderatora tylko i wyłącznie w przypadku podania imienia i nazwiska autora opinii. Dbając o poziom debaty na łamach naszego portalu w dalszym ciągu usuwane będą komentarze zawierające wulgaryzmy i pomównienia.   


Zespół e-Grajewo.pl

Trzymaj naszą stronę !

Komentarze (18)

ja co dzien czytam e-grajewo.szczegolnie pup

Gratulacje! Tworzycie dobre dziennikarstwo, w tych arcyciekawych czasach - w tym ciekawym lokalnym otoczeniu.

Jestem stałym czytelnikiem Waszego portalu i cieszę się, że jest w Grajewie stałe źródło informacji, coś co żyje, ma już swoją tradycję.
Z troski o przyszłość portalu miałbym kilka uwag do Państwa: 1. Dlaczego odsuneliście się od tematów związanych z UM i Starostwem, przecież tam zapadają najważniejsze decyzje dla mieszkańców, tam są ogromne pieniądze, które ni zawsze są rozmunie wydatkowane, 2. Dlaczego (jako wolne medium) nie wymagacie niczego od radnych, nie przedstawiacie ich pomysłów i zaangażowania w rozwój miasta ? 3. Więcej odwagi w zawalczaniu patologii, kolesiostwa, układów zwłaszcza w instytucjach publicznych. To tak z mojej strony. Wszystkiego dobrego...

cyt. -"W styczniu br. jako wiarygodne źródło informacji naszą stronę wybrano ponad 100 tys. razy." To już przesada, wiarygodne źródło może i tak ale jak napisał Bartek w sprawach mało istotnych inaczej określanych mianem plotki, negatywne komentarze na temat znanych osób lub urzędów nie są umieszczane tylko wazelina, zaglądamy tu bo inne strony są jeszcze bardziej beznadziejne.

Gdyby jeszcze nie ta cenzura... Niektórych osób nie da się u Was skrytykować. :(

Wszystko ładnie , pięknie, aż się lepi od tej słodkości.
A prawda jest taka,że jest NUDNO bez "radnego SZYMCZAKA".
On jedyny chyba potrafił odsłonić trochę PRAWDY stworzyć jakąś KONTROWERSJĘ, zmusić do DYSKUSJI, a także zachęcić do MYŚLENIA.

Faktycznie macie się z czego cieszyć ...ale dlaczego nie zamieszczacie wszystkich ukazujących się komentarzy ? /może są niewygodne dla niektórych adresatów/a jeżeli już - to znikają szybko o czym niejednokrotnie się przekonałem.ADEK.

Za dużo niepotrzebnych wieści np. z Białegostoku - a to okradziono kantor w B-stoku, a to pijany kierowca w B-stoku. Przeciętnego mieszkańca G-wa niewiele to obchodzi. Co do cenzury, to zastanawiam się na jakiej podstawie oceniacie, że dana opinia internauty jest pomówieniem?

Prawda jest taka, że portal e-grajewo.pl jest nr 1 w powiecie. Nie tylko liczby o tym świadczą, ale przede wszystkim codzienne wiadomości, które choć czasem malo ważne ale są. Co przecientny mieszkaniec powiatu może dowiedzieć się np. z GW, gdzie jest zero informacji z naszego podwórka.

Moim zdaniem Bartek ma rację, portal traci na wiarygodności przez to, że nieustannie i głupio broni nasze lokalne władze. Zero krytki, debaty, samorefleksi, przez to m.in. udziela się to UM, radnym i starostwu. A życie biegnie dalej, jedym jest za dobrze, drudzy wegetują, bo tym pierwszym mało się chce. Skączce wreszcie z cenzurą, to żałosne.

dlaczego nic nie napisaliście o projekcji dla wybranych w naszym grajewskim kinie. mówię ofilmie Apocalypto który był bezpłatnie wyświetlany dla zaproszonych gości tylko kto za to zapłacił.

popieram Bartka i nie uznaje tłumaczenia że nie będą ingerencje do wypowiedzi tylko podpisanych nazwiskiem. To bzdura . Już raz
nazwałem was pzostałosciami komunistycznymi. ....

JESLI /SLOWA GRUBASY PODAWAC PILKE /SO OBRAZLIWE TO NALEZY TO STRONE ZAMKNOC TO JEST TYLKO JASNA PRAWDA CHODZI O SIATKARZY...

Nie oceniajcie siebie sami, niech ludzie Was ocenią!!!

100 tysięcy razy?ładny wynik.Ale to jeszcze nie koniec ;) POWODZENIA

hahaha ... to ze czytaja to nie znaczy ze ufaja... pochopne wnioski wyciagacie... niech zyje skromnosc !

A JA uwazam ze jestescie kicha kilka razy dodawalem komentarze i to nie wcale obrazliwe i nie zostały dodane -czy jesteście zalezni od kogoś? - jeżeli tak to zostawcie prowadzenie tego portalu komuś innemu. pozdrowienia ROMAS

To, że życie jest szkodliwe, świadczyć mogą nawet polemiki na stronach Internetu. Ta współczesna transmisja danych jest osiągnięciem cywilizacji, jeśli nie darem Bogów, którzy kreując postęp umilają życie i czynią go cenniejszym. Jest jednak, podległa organizacji wspomnianego życia, która polega na tym, że jest ona we wszelkich stadiach rozwoju i to nie tylko ludzkiego, otoczone zwierzchnictwem innego organizmu. I z tym trzeba się godzić. Internautów, mimo ukrywania się w domowych warowniach z betonu i postępu technicznego, też to dotyczy. Nie istniało e –Grajewo, było źle! Jest e- GRAJEWO też jest źle? Często słyszy się i czyta pod jego adresem pamflety i to na zasadzie im młodszy lub bardziej kontrowersyjny czy podminowany testosteronem adwersarz, tym większa impertynencja. A gdzie LEKCJA POKORY i zawierzenia? Redakcja przekazuje główne wiadomości z kraju, bo tak trzeba, wieści kulturalne, prawne, bo też trzeba oraz z życia Grajewa i okolic. Wchłania nawet tych, co są tak zdystansowane od medium – jak Radziłów, Szczuczyn czy Rajgród. Niepublikowanie lub wycinanie treści nie merytorycznych, krzyczących, paskudnych wręcz - jest zasadą i potrzebą a nie cenzurą. Tak chce naród, nie moderator będący jego narzędziem. Co byłoby gdyby megalomania skrzyżowała się z nie sterowaną demokracją i dominowała, i na bruku, i w życiu kulturalnych społeczeństw? Demokracja polega na tym, że jest dla ludzi (demos i kracja), ale żyjących zgodnie z dekalogiem i prawem. Czyli działa dobrze tylko wówczas, gdy obfituje w uczciwość. Irracjonalne widzenie pracy e-Grajewo nie może prowadzić do jego formy destrukcyjnej i dominacji zła nazywanego po imieniu. Nie bronię Redakcji e-Grajewo, ale wyrażam subiektywny pogląd na rzeczywistość obserwowanej kwestii i stawiam to jako dementi bezzasadnych wciąż żądań. Daję w ten sposób redakcji odczucie społeczne, możliwości ukierunkowania się na oczekiwania odbiorców, na nieskrępowaną działalność, możliwość podawania odpowiedzialnego za procesy moralnego i pozytywnie wychowawczego menu, dla naszego tak wybrednego podniebienia. Zapytany, co mnie osobiście się nie podoba w medium, odpowiedziałbym - żeby nie dopuścić do tego- jak to jest u innych w Polsce, że bez zgody komentującego internauty, jest aktywowany pseudonim przez wyświetlanie jego loginu. Uchwycenie identyfikatora, sprzyja wulgaryzacji wyodrębnionej, skierowanej wprost na osobę piszącą lub spamów. Dla ocieplenia stosunków medialnych, pozdrawiam gorąco i po przyjacielsku, wszystkie strony – Kopirajter.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.