Wiadomości

  • 4 komentarzy
  • 2135 wyświetleń

Dyżury aptek w Grajewie (12.2022)

Komentarze (4)

Kiedy ten cyrk z tymi aptekami sie skonczy. Byla jedna apteka na caly powiat i nie bylo problemu, byla otwarta 24 gdz. na dobe i kazdy w dowolnej godzinie mogl wykupic lekarstwa. A teraz jest ich na peczki i nie wiadomo kiedy sa otwarte i czy maja potrzebne lekarstwa. Ktora apteka potrafi zrobic lekarstwo wedlug recepty lekaza. To sa tylko punkty sprzedazy a nie apteki. Tam nie ma farmaceutow tylko sprzedawcy-handlujacy lekarstwami.

I co z tego harmonogramu jak i tak, jeśli człowiek udaje się do apteki w podany dzień i godzinę to w większości przypadków czy tak czy siak całujemy klamkę od drzwi i odchodzimy zawiedzieni...

Po co ten harmonogram jak w Grajewie apteki tylko czynne do 20:00 bez wyjątku , żadna nie ma dyżurów !!Po co wprowadzacie ludzi w błąd! Aby wykupić receptę którą przypisze lekarz na pogotowiu po godzinie 20:00 to trzeba jechać do Elku !!!

Po co harmonogram, skoro nasze apteki do godziny 21 są zamknięte.
Cyrk, trzeba do Ełku jechać po leki, bo Grajewo to dziura zabita dechami.
Cieszmy się, że mamy kilka kościołów, gdzie można się pomodlić o zdrowie, bo jednie co to można pocałować klamkę w aptece

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.