sobota, 28 maja 2022

Wiadomości

  • 14 komentarzy
  • 10793 wyświetleń

Durobex nagrodzony za jakość

DUROBEX – Diamentem Polskiej Jakości w Budownictwie

Wręczenie nagrody nastąpiło podczas Wielkiej Gali "Sylwetki i Marki Polskiej Gospodarki 2016", która odbyła się 30 września br. w Warszawie. Ogólnopolski Program nagradza te przedsiębiorstwa, które poprzez swoje osiągnięcia w zarządzaniu oraz wiarygodność w prowadzeniu biznesu reprezentują ponadprzeciętny i godny naśladowania poziom. Program nagradza te firmy, które z rzetelnością podchodzą do swoich klientów, kontrahentów i pracowników oraz dla których praworządność, zasady etyczne to podstawa do działania, a terminowość w płatnościach oraz najwyższa jakość oferowanych produktów to priorytet.

Wymienione wyróżnienie  jest kolejnym uznaniem dorobku firmy - niekwestionowanego lidera na rynku posadzek przemysłowych z wynikiem 1.000.000 m2 posadzek przemysłowych rocznie. W latach poprzednich DUROBEX był laureatem wielu prestiżowych nagród. Trzykrotnie uzyskał tytuł "Przedsiębiorstwo  Fair Play", dwukrotnie został "Gazelą Biznesu", jakość wykonywanych robót została też potwierdzona przyznaniem wyróżnienia "Najwyższa Jakość w Budownictwie".

Firma istnieje od marca 1998 roku, w tym czasie wykonała ponad 16 mln m2 posadzek przemysłowych, co czyni ją potentatem branży nie tylko w kraju, ale również i w Europie.


Gratulujemy!

 

Komentarze (14)

Gratuluję Panie Grzegorzu.

Gratuluję Panie Grzegorzu wielki szacun

gratulacje Dla Całej Firmy Durobex. /

Gratulacje Grzesiek

gratulacje pracownikom w wiekszej części to ich zasluga ;) ciezka prace wykonują BRAWO

to już kolejny laur, gratuluję

Wielkie gratulacje,Grzegorz tak trzymaj.

Gratulacje od firmy Securitas, ochrona

Jednak można. Przez 18. lat było już wiele zawirowań w polskiej i światowej gospodarce. Nie znam właścicieli ani pracowników. Nie mieszkam też w Grajewie. Jesteście twórcami czegoś wspaniałego, jesteście też Panowie zaprzeczeniem tych narzekających biznesmenów. Życzę Wam i załodze spełnienia marzeń i dalszych sukcesów.

Gratulacje Panie Grzegorzu. To efekt ciężkiej, systematycznej i odpowiedzialnej pracy przez wiele lat, a także zapewne dobrej polityki kadrowej. Życzę dalszych sukcesów całej firmie w kolejnych latach.

To i premia dla pracownikow bedzie ;-]

Gratulację Grzesiu. Tak trzymaj.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.