wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 20 komentarzy
  • 13230 wyświetleń

Droga przez mękę

Niebezpieczny zakręt, popękany asfalt,  wyrwy oraz dziury - tak wygląda droga dojazdowa do największych grajewskich firm, co gorsza droga prowadzi również do ... Szpitala Ogólnego.


- Taka droga dojazdowa powinna prowadzić w pole, a nie do Szpitala. Jadąc na akcję musimy uważać aby nie spowodować wypadku, cierpią na tym najbardziej pacjenci, to skandal ! - nie kryją zdenerwowania kierowcy karetek pogotowia.


Ulica Targowa to jedyna droga dojazdowa m.in. do Przedsiębiorstwa Usług Komunalnych, Przedsiębiorstwa Energetyki Cieplnej oraz Szpitala Ogólnego. Od lat nie remontowana tylko "łatana", mocno eksploatowana przez tabor samochodowy niszczeje z dnia na dzień.


Pod koniec 2005 roku na zlecenie Urzędu Miasta zmodernizowano skrzyżowanie ul. Konstytucji z ul. Targową. Jednak wówczas nie poddano modernizacji całej ulicy Targowej.  Inwestycja, która miała znacznie poprawić komunikację w tamtym obszarze miasta oraz podnieść poziom bezpieczeństwa ruchu  w opinii kierowców karetek była niewypałem.   


- Ktoś przy tej inwestycji nie pomyślał. Zakręt jest zbyt wąski, a widoczność mocno ograniczona. Tylko dzięki nieprzeciętnym umiejętnościom kierowców karetek zawdzięczamy, że nie doszło jeszcze do wypadku na tym skrzyżowaniu - dodaje jeden z kierowców karetki pogotowia.


Jak nas poinformował jeden z członków zarządu firmy PEC, temat modernizacji ul.Targowej został już poruszony w Urzędzie Miasta w Grajewie i jeśli wierzyć deklaracjom urzędników feralna droga ma być wkrótce wyremontowana.
 
e-Grajewo.pl

Komentarze (20)

to może wkońcu coś z tym zrobicie bo tak nie może być!!!!!!!!

No to przed wyborami pewnie zaczna to robic...Jakze by inaczej...

Macie prawde przez tako droge jechać się nie da zróbcie coś z tym....bo jak ja jechałam to samochod sie cały trząsł...

halo halo gdzie NZWS?

W GRAJEWIE DUZO JEST TAKICH ULIC NIESTETY. W NASZYM MIESCIE NIC SIE NIE ROBI I NIC SIE NIE DZIEJE,W POROWNANIU Z INNYMI MIASTAMI.

Wybory w paździeniku to pewnie zdążą coś zrobić. Może byśmy tak jeszcze coś w takim "wyborczym zwidzie" zrobili. Kilka remontów, napraw, itp. Jaka to szkoda, że wybory są raz na cztery lata!!!!

grajewskie władze moe się wreszcie za ta sprawę wezmą . ale dopiero po nagłośnieniu tej sprawy przez e-grajewo

A co ze skrzyżowaniem Targowej z Wiktorową - pobocza zarosły - i nic nie widać , ludzie ulicą chodzą jak bydło -.. Może w końcu ktos sie tym zajmie

A co z EKOLOGICZNĄ to samo -Nic sie nie robi w Grajewie - czas może na koniec coś z ulicami robic i chodnikami których brak wszędzie.
a gdzie CHODNIKI wzdłóż TBS-u -zdaje sie że dokumentacja była zrobiona na całość - czyżby pieniądze na to inwestycje -WYPAROWAŁY - czekamy na chodniki i zagospodarowanie tego dziadostwa - wstyd

łata na łacie i w łacie łata ;)

wkoncu te drogi będą wyglądac jak w prostkach ;p;p

GRAJEWO TO łaCIATE - TYLKO ŻE NIE MLECZARNIA ALE ulice łaciate i chodniki łaciate

Może Pan Burmistrz raczy przeczytać komentarze i zastanowić się po czym weźmie sie do roboty- 4 lata zmarnowane - to zbyt dużo
- a pieniążki sie brało - tylko za co- pytaja mieszkańcy Grajewa.
WYSTARCZY WYJŚĆ NA MIASTO OBOJĘTNIE GDZIE I ZOBACZYĆ _ OCZYWIŚCIE OPRÓCZ OKOLIC URZĘDUI w KRÓLESTWIE ZAWSZE POŻĄDECZEK - Ełk to ma szczęście do pożądnych LUDZI

Niech p. Waszkiewicz zajmie stanowisko, bo do licznych błędów Pan się nie przyznaje. Kto odpowiada za stan dróg i oświetlenia na Targowej, Wiktorowej, Magazynowej, Wiórowej czy Kostytucji 3 Maja ? Niech pan nie chowa głowy w piasek ?

Jak to ! nic się nie robi? Przecież na okrągło remontuje i maluje sie szkoły -szkoda tylko że po szkołach nie da sie jezdzić i chodzić.ale to chyba za skomplikowane.....

droga do PEC-u i PUK-u oni ciężkim taborem to zniszczyli tak więc niech zapłacą za nowy aswlat.

rozwiazanie tego skrzyżowania zostało remontem popsute, a nie naprawione . komunikacja na świecie rozwija siewięc planujcie drogi szersze i bez ostrych zakretow, Współczuje kierowcom karetek i dostawcom opału do PEC-u.

co z ta droga dojazdowa do grajewa panowie to hanba cala droga zrobiona a wy spicie tam idzie samochod polamac za tej kadencjinapewno sie nie doczekamy nasi radni juz sa zmeczeni trzeba wymienic na nowych


e-Grajewo.pl - Portal Internetowy Grajewo i okolice
if ( typeof adc_go1=='function') adc_go1();
Działy:

MOSiR
·

Warmia
·

Liceum
·

Skateboarding
·

Pogoda
·

w gajewie jest duzo takich dziur to nie miasto tylko wiocha!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.