Sport

  • 3 komentarzy
  • 9548 wyświetleń

Dotacje na sport

Ogłasza się nabór wniosków o przyznanie dotacji klubom sportowym na realizację celu publicznego w pierwszym półroczu 2012 roku.

 Szczegóły w załączonych plikach, w których znajdą Państwo:

 

- ZARZĄDZENIE NR 166/12 BURMISTRZA MIASTA GRAJEWO z dnia 31.01.2012 r. w sprawie ogłoszenia naboru wniosków o przyznanie dotacji klubom sportowym na realizację celu publicznego w pierwszym półroczu 2012 roku;

- Wniosek/Formularz oferty;

- Formularz umowy;

- Formularz spawozdania.

 

 

wtorek, 16 sierpnia 2022

WARMIA Grajewo - TUR Bielsk Podlaski 0:1

wtorek, 9 sierpnia 2022

Skład Wissy na nowy sezon 2022/23

Komentarze (3)

Jakie to są dotacje na sport jak to są dotacje na piłkę nożną. Cała reszta to nie sport


Nie jestem piłkarzem ale z całym szacunkiem dla innych dyscyplin piłka nożna jest najbardziej popularnym sportem a akurat Warmia zasługuje na wsparcie, bo żaden inny, popularny sport w naszym mieście nie jest reprezentowany na takim poziomie na jakim robi to Warmia. Sukcesy karateków, zapaśników czy uczniów w zawodach szkolnych to jednak nie ta skala.

Zgadzam się z tobą ale inne dyscypliny nie mogą pokazać co potrafią bo nie maja żadnych dotacji , a gdyby tak 50 % na Warmie a resztę dla innych dyscyplin.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.