wtorek, 27 lutego 2024

Wiadomości

  • 7 komentarzy
  • 12090 wyświetleń

Dostęp do Internetu

Od ponad roku przy Gminnej Bibliotece Publicznej w Rudzie działa Punkt Powszechnego Dostępu do Internetu uruchomiony w ramach programu Ikonk@ przez Fundację Nowoczesna Polska.

Z punktu najczęściej korzystają dzieci, młodzież i osoby poszukujące ofert pracy w Internecie.

Korzystanie ze sprzętów jak i z Internetu jest zupełnie za darmo.
Ikonk@ jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 19:00.

e-Grajewo.pl

poniedziałek, 26 lutego 2024

Opel wbił się bagażnikiem w drzewo

poniedziałek, 26 lutego 2024

Mlekpol na Techmilk 2024

Komentarze (7)

hahaha przybcy jesteście spoko tak dale :]

super ze ludzie z Rudy maja darmowy dostep do sieci, to dla nich okno na świat

Wow co za nius!!

kto ma najtańszy internet od kogo korzysta jaką ma przepustowość i ile płaci......no pochwalcie się

ja place 25zl miesiecznie za 256kb/s od cisly radiowka ale mam ta cala baze u siebie,uwazam ze nie jest tak najgorzej za ta cene,obecnie jestem w USA ale tutaj to dopiero sa transfery.... na Kaazie na tym laczu co tutaj ma ciotka to widzialem nawet 2Mbit/s!!!! Net Pumper,Filetopia,BeAR Share podobnie jak Kaaza i to jest do domowego uzytku film to czasem nie cala godzinka i na dysku,mp3 to nie zdazam zaznaczac czasem i juz na dysku,ale kiedy to u nas dojdzie do takich rzeczy moze za 20 lat...

to bardzo dobry pomysł bo przecież na wioskach nie kazdego stac na to aby miec komp a co dopiero internet.kiedys slyszalam ze w rudzie byly prowadzone kursy komputerowe ale internetu nie bylo a teraz ludziska beda miec git..

Słuchajcie wszyscy,wypraszam sobie obrażanie mojej wioski ok!Nie jestesmy zacofani,a poza tym ludzie w domach też posiadają neta!Dobrze że Grajewo jest tak bardzo ucywilizowane,że każdy ma komputer i neta!!!Pozdro dla ziomków!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.