środa, 28 lutego 2024

Kultura i rozrywka

"Dobre Granie 2006"

17 czerwca 2006 odbędzie się w Mońkach III Festyn Muzyczny DOBRE GRANIE 2006. Tegoroczna impreza towarzyszyć będzie hasło "Dobre Granie - pozytywne przesłanie". Na stadionie MOSiR w przepięknym plenerze wystąpią znakomici polscy artyści.
Tegoroczna edycja jest szczególna ze względu na wykonawców oraz  program artystyczny. Wystąpią na niej: ARKA NOEGO oraz MAGDA ANIOŁ z zespołem. Podczas imprezy trwać będą liczne konkursy i zabawy dla najmłodszej części publiczności. W rolę konferansjera wcieli się Jarek Jatel z Kabaretu WIDELEC.


Dobre Granie to jedyna tego typu impreza z tradycjami w regionie a jej głównym celem jest promowanie wartości rodzinnych oraz zdrowego i aktywnego trybu życia poprzez muzykę i rozrywkę. Jej uczestnikami są mieszkańcy województwa podlaskiego. Wstęp jest bezpłatny a jedyny warunek to uśmiech i dobra zabawa.


 


www.dobregranie.pl

Krzysztof Falkowski
Towarzystwo Przyjaciół Moniek

poniedziałek, 26 lutego 2024

Grajewskie spotkania z historią

poniedziałek, 26 lutego 2024

Wieści z ZS nr 2

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.