czwartek, 28 września 2023

Kultura i rozrywka

  • 25 komentarzy
  • 13437 wyświetleń

Do you speak English?

Nastąpiła uroczysta inauguracja szkoły językowej RH Language International w Grajewie. Kursy języków obcych dla dzieci od 4 lat, młodzieży oraz dorosłych prowadzone będą przez zagranicznych lektorów. Prezentacja  odbyła się w szacownym gronie słuchaczy w siedzibie MDK. Zajęcia rozpoczynają się 14.02.2006r. w Grajewie przy ul. Ełckiej 27 lok. 7. Koszt kursu w ofercie specjalnej wynosi 370 zł przy wpłacie jednorazowej.Witold Rogowski
"Jestem fundatorem nowej instytucji RH LANGUAGE INTERNATIONAL, która będzie zajmowała się kształceniem w zakresie nauki języków obcych. Zajęcia standardowe będą się odbywały dwa razy w tygodniu po 1,5godz. Główną metodą jest metoda Callana, która głównie polega na nauce mówienia - 80%, 10% - to czytanie, 10% - pisanie. Jest to metoda, która kończy się po 11 poziomie. W/g  twórców metoda ta daje możliwość zdawania egzaminu typu Cambridge lub równoważnego na tym poziomie. Zapisy odbywają się codziennie w godzinach 10.00 - 16.00, a zajęcia również w soboty i niedziele co jest istotne dla osób spoza Grajewa i dla osób pracujących w nietypowych godzinach. Zachęcam do korzystania z naszej instytucji i mam nadzieję, że Państwo będą zadowoleni z warunków jak i obsługi. 14 lutego odbyło się spotkanie inaugurujące działalność RH LANGUAGE INTERNATIONAL, w którym wzięły udział władze miasta. Gościliśmy także radnego Sejmiku Podlaskiego - Jana Kowalskiego, dyrektorów szkół i przedstawicieli firm."


Grzegorz - uczeń I LO im. Stefana Żeromskiego w Ełku.
"Zaproszenie dostałem od  dyrektora Thomasa L. Haibacha do tego aby przyjść, posłuchać, zobaczyć co mają nam do zaoferowania. Zostałem zapisany na 7 poziom zaawansowania (całość to 11 poziomów). Mieszkam w Grajewie będę tu się uczył bo uważam, że nauka języków  przyda mi się w przyszłości. W szkole w Ełku uczę się ponadto j. niemieckiego i j. francuskiego."


Wieczór wokalno - instrumentalnie uświetnili Państwo Ewelina i Wojciech Żmuda. (foto 3)

e-Grajewo.pl dziękuje za zaproszenie

Komentarze (25)

a dobre to jest?

fajny jest ten pan na drugim zdjeciu.. pan THOMAS.. :D oł jeeeee

pan Thomas to mÓj nauczyciel =] jest naprawde suuuuuuuper !! !!

zapisujcie się na angielski pan Thomas jest świetny. Wiem to bo sama uczęszczam na jego lekcje angielskiego. Pozdrawiam

a jak oceniacie szkołeA+ tą za BANKIEM BGŻ?

Tomasz Pabisek jest najlepszy hehe pozdrawiam

a ja tam chodzę do Restela i jestem zadowolona. :P

Pabis rullezz!!

..............RESTEL the best....................

Czopek (Grzegorz) tez nie jest zly

aj Pabcio....miłość z dawnych lat:D

Thomas jest w ogóle elo i był moim nauczycielem w tej szkole za BGŻ zdk szkoda ze sie przeniósł ale teraz tez nie jest zle.

Gratuluję i życzę wielu sukcesów:)))

Thomas, Congratulations on the opening of the new School. I am sure that it will be a great success!

Hi,great Thomas! Congratulation for the excellent start of your school business. I trust you'll get more successful with your life and career there. Always proud of you and love you!

Hi, Geat Thomas! Congratulation for the good start of your newly opened school.

Except more good news from you,Thomas. Wish you always happy time.

Expect more goods news from you, Thomas! Wish you the happy time always.

Thomas, I'm happy to know you opened a school there. Congratulation! Living with Sally for 5 months, I have to say what a lucky man you're to have a girl like Sally who loves you so passionately and faithfully. I strongly believe that your school is getting more and more successful. Good luck!

czopas ! pozdro korasie !

ooo Tomeczek Pabisiątko jestes taki sexy na tym zdjecu! Rrrrrraaarrr mrrrr :* ciagle o tobie myslimy dobrze ze uczysz sie z nami w szkole heheh patrzemy na ciebie na przerwach.
Iteraz taka rymowanka for ju:
czemu uczysz sie w humanie?
U nas miałbys wielkie branie

Thomas, best wishes for the success of your new school. The pictures indicate that you are off to a great start. Keep up the good work.

Hey,Thomas,well done! Congratulations and best luck to your business and life in the new promising country.lisa liuhong

Witku gratuluje, jestem mile zaskoczona .... - kolezanka ze starej pracy K.W.

Congratulations!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.