Wiadomości

  • 2 komentarzy
  • 11331 wyświetleń

Dni pielęgniarek i położnych

Z okazji Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Krajowego Dnia Położnej składam koleżankom pielęgniarkom i położnym zarówno czynnym zawodowo jak i szanownym emerytkom najserdeczniejsze życzenia, wyrazy uznania i podziękowania za zaangażowanie w pracę na rzecz drugiego człowieka, za wysiłek i trud niesienia pomocy osobom potrzebującym.

Życzę koleżankom satysfakcji z wykonywanej pracy, również tej materialnej, tego aby nasza praca była wreszcie właściwie wyceniona, abyśmy nie musiały organizować akcji protestacyjnych, manifestacji czy strajków, żeby w sposób wymuszony uzyskać jakąkolwiek podwyżkę naszych ciągle żenująco niskich wynagrodzeń. Moim pragnieniem jest to, abyśmy w naszych działaniach zawodowych mogły skupić się na ciągłym doskonaleniu swoich umiejętności zawodowych i ciągłym podnoszeniu jakości świadczonych przez nas usług medycznych, jakości satysfakcjonującej zarówno naszych pacjentów jak i nas.

Wszelkiej pomyślności w  życiu zawodowych i osobistym życzy Przewodnicząca Międzyzakładowej Organizacji Związkowej Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Pielęgniarek i Położnych przy Szpitalu Ogólnym w Grajewie – Jadwiga Dembińska.

Komentarze (2)

I miejmy wszyscy nadzieje,ze panie pielegniark nie beda juz wiecej pracowac z naburmuszonymi minami,ni e beda patrzec na pacjetna jak na zlo konieczne.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.