Kultura i rozrywka

  • 1 komentarzy
  • 5706 wyświetleń

Dni odnowy w Klubie Seniora

W ramach organizowanych w Klubie Seniora dni odnowy biologicznej seniorzy i seniorki korzystają z licznych bezpłatnych atrakcji, między innymi: spotkań z kosmetyczką, dietetyczką oraz masażystką.

12 września 2016r sześć seniorek odwiedziło Salon Kosmetyczno  - Fryzjerski "Elwira". Każda z pań spędziła miło i pożytecznie czas, poddając się zabiegom upiększającym. Panie z salonu zadbały o to, by każda uczestniczka otrzymała fachową poradę na temat pielęgnacji cery i skorzystała z zaproponowanych zabiegów - henny brwi, manicure, zabiegów liftingujących na twarz i ułożenia włosów.

Na koniec naszego miłego spotkania, personel salonu przygotował dla uczestniczek losowanie z kosmetycznymi niespodziankami. Wizyta w salonie sprawiła seniorkom wielką radość. Panie po zabiegach poczuły się zadbane i zrelaksowane.

Chciałybyśmy bardzo serdecznie podziękować pani Elwirze Muczyńskiej za goszczenie nas w swoim salonie, za jej zaangażowanie, uprzejmość i  bezinteresowne wsparcie naszego klubu.

15 września 2016r o godz. 13.00 w Klubie Seniora odbędzie się spotkanie z dietetyczką - panią Urszulą Jaczewską, która wygłosi prelekcję na temat "Żywienie osób starszych"

Serdecznie zapraszamy!
   Irena Wojsławowicz

 

środa, 18 maja 2022

Koncert z okazji Dnia Matki

środa, 18 maja 2022

Wieści z SP nr 1

Komentarze (1)

Bardzo czesto robie manicur,ale jeszcze nie widzialam,zeby w takich rekawiczkach pracowala ktoras z pan,u nog rozumiem i tez maja cieniutkie rekawiczki,a wtych niebieskich to moze ta pani ubikacje sprzatac,a nie robic manicur,wyglada to hajkby bardzo brzydzila sie to robic,wiec powinna wybrac inny zawod,bo manicur,zeby zrobic dokladnie czyli ladnie trzeba miec swobode swoich palcow w takich rekawiczkach z pewnoscia nie wychodzi to perfekcyjnie,wiec jeszcze raz zaznaczam u nog w rekawiczkach i tez cieniutkich,zeby zrobic dokladnie a to jest na odwalantus robota

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.