Kultura i rozrywka

  • 24 komentarzy
  • 18459 wyświetleń

Dni Grajewa 25-27 VI

25 czerwca 2010 r.

Koncert z okazji 470 Rocznicy Nadania Praw Miejskich oraz 20 lat Samorządu Terytorialnego 

- sala MDK godz. 17.00


26 czerwca 2010 r. 

VIII Ogólnopolski Festiwal Kapel Folkloru Miejskiego Grajewo 2010

- scena plenerowa przy klubie "Hades":

Godz. 16.00 – część konkursowa VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego, występy pozakonkursowe
Godz. 20.30 - kapela podwórkowa "Fakiry" z Piotrkowa Trybunalskiego
Godz. 21.30 - kapela podwórkowa "Paka z Grajewa" i zespół "Mazury"
Godz. 22.30 - zakończenie imprezy.


27 czerwca 2010 -

VIII Ogólnopolski Festiwal Kapel Folkloru Miejskiego Grajewo 2010

 - scena plenerowa przy klubie „Hades”:

Godz. 10.00 - występy kapeli na terenie miasta
Godz. 14.00 - występ kapeli
Godz. 14.30 - odczytanie protokołu VIII Ogólnopolskiego Festiwalu Kapel Folkloru Miejskiego
Godz. 18.00 - koncert zespołu „MAY  DAY”
Godz. 19.30 - koncert zespołu „BIILY HARP HAMILTON & LOWRIDERS”
Godz. 21.00 -  koncert Gwiazdy Wieczoru „KOMBII”
Godz. 22.15 - pokaz sztucznych ogni
Godz. 22.30 - zakończenie imprezy

Koncert Gwiazdy Wieczoru „KOMBII

Zespół zdobył popularność dzięki charakterystycznemu pop-rockowemu brzmieniu i głosowi Grzegorza Skawińskiego. W początkowym okresie działalności grupy, Grzegorz Skawiński bez specjalnego entuzjazmu podchodził do roli wokalisty[potrzebne źródło], więc prowadzono także poszukiwania innych muzyków mogących wykonywać partie wokalne, jednak ostatecznie pozostał on na tym miejscu przez cały okres działalności zespołu, aż do jego rozpadu w 1992 roku. We wczesnym stadium (lata 1976-1982) Kombi grało utwory rockowo-bluesowe oraz krótkie formy instrumentalne o charakterze ilustracyjnym, z niewielkim udziałem elektroniki, a także fusion i funky. Od 1983 r. (wraz z singlem "Inwazja z Plutona", tuż przed wydaniem płyty Nowy rozdział) grupa przerzuciła się na granie elektronicznej "przystępnej awangardy" spod znaku new romantic czy "synth pop-rock". Taką muzykę zespół grał aż do rozwiązania w 1992. Jednymi ze słynnych instrumentów muzycznych zespołu w tym czasie były elektroniczna perkusja Simmons (model SDS V) oraz komputer Commodore 64 (jako sekwencer MIDI).

W 2003 powołano do życia (jednak bez udziału i wiedzy założyciela – Sławomira Łosowskiego), zespół o nazwie Kombii.

 

Komentarze (24)

Dni Grajewa i tylko jeden zespol ktory moglby kogos zainteresowac Kombi a reszta? mlodziez ma sie bawic przy kapelach? gdzie konkursy sportowe jak kiedys? z roku na rok jest coraz gorzej, niedlugo bedzie "Dzien Grajewa" koncert Majki Jeżowskiej i do domu!! Gratulacje wladzom miasta za zorganizowanie takiej imprezy !!!

hahaha jak zwykle... 22:30 do domku :) nie można chociaż raz zainwestować w dwie gwiazdy wieczoru? i zrobić koncert do 24? bo to trochę dziwne...

Jak jednej osobie pasuje, to drugiej już nie. Co poradzicie.. Narzekać tylko umiecie. Jechać do warszawy i płacić za wstęp na koncert po 100 zł !

bierzcie przykład ze szczuczyna tam to sa imprezy ,prawie do białego rana

Mam pytanie. Dlaczego zawsze takie festyny kończą się tak wcześnie ? Kury później spać chodzą :)

Kombi?? Ludzie dajcie żyć nie było kogoś lepszego? ja rozumiem dla dorosłych może być, ale dla młodzieży?? Wypadałoby też załatwić jakiś zespół może mniej znany, ale przy którym my też możemy się zabawić, no ale chyba wymagam rzeczy niemożliwych, w końcu Grajewo ;/

O tu się zgadzam masz racje Tomek kiedyś było o wiele lepiej przynajmniej można było się wybawić a teraz nie ma czego tam szukać miałąm ochotę iść ale mi się odwidziało po tym co zobaczyłam co tam bedzie

Rok w rok ten sam plan Dni Grajewa tylko gwiazda wieczoru się zmienia

o wiele lepsze w obsadzie i ogolnie jakiekolwiek imprezy w szczuczynie ! niestety szczuczyn o wilele mniejszy ale organizacja wzorowa :D

Na koniec disco polo niech gra xd

ooo, Kombii!! super :)

To juz mleczarnia lepiej robi ^^

O ile wiem, to "Dni Grajewa" rozpoczynają się 19 czerwca "Świętem 9 PSK"

ja nie lubie narzekac , ale naprawdę można byłoby dłużej .. a na koniec coś dla młodzieży jakąs dyskotekę czy coś .. już naprawde

ale super, że będzie Kombi :D Grajewo się rozkręca :D

doskonale pamiętam dni grajewa kilka lat wstecz na których super się bawiłam i miło ich wspominam wiele zespołów super zabawa itd ale teraz to wogóle nie chodzę od kilku lat bo po co? na tę LIPĘ!!!!! Aż szkoda gadac Wszędzie jest fajnie nawet w PROSTKACH tylko nie u nas ŻAL !!!!!!!!1

Ludzie, zespół Kombi to naprawdę dobry zespół. Przy ich piosenkach można się bawić, zarówno starsi, jak i młodsi. To nie jest żadna Irena Santor tylko rockowy zespół. A co wy byście chcieli? Hip-hop przy którym w ogóle nie da się bawić? Przyznam, że program całych "Dni Grajewa" jest nieciekawy. Trzeba by zorganizować coś dla dzieci i młodzieży a nie tylko kapele i kapele. Myślę, że zabawy i konkursy nie są aż tak drogim przedsięwzięciem, bo wystarczy tylko osoba, która by to wszystko poprowadziła. Zgadzam się również z tym, że impreza trwa trochę za krótko. Raz w roku jest taki dzień i może pozwólmy ludziom się trochę pobawić.Miło by było gdyby organizatorzy przedłużyli imprezę. Oczywiście wiąże się to także z trochę dłuższą pracą służb mundurowych, ale bardzo prosimy, taki dzień jest raz w roku.

to fajnie 1 godzina zabawy?gratulacje dla władz miasta lepiej wziąć premie niż zrobić coś dla ludzi i właśnie na to idą nasze podatki!!!

i znowu ta kapela rok w rok to by lepiej karaoke zrobili to by sie ludzie bawili przy tym i a kombi to super zespul

jak na grajewo to i tak za dlugo impreza do 22 30 wszedzie pijanstwo strach wracac

wiecej atrakcji powinno byc, a nie smae kapel.. jakies wesole miasteczko itp. ale same kapele ? szok !! coś bardziej żywehgo dla mlodzieży !!

Tylko narzekacie a i tak jak zawsze będzie pełno ludzi i większośc będzie się świetnie bawić pod sceną. Kombi to świetny zespół, byłam kiedyś na ich koncercie i było świetnie.

tomek ma racje 23:00 i strach wracać do domu a co dopiero ma powiedzieć młodzież która sama przyjdzie na imprezę jak i sama z niej wyjdzie. Wszędzie pijaństwo mimo że policja większa.

Nie rozumiem waszego oburzenia ...Rok w rok jest to samo narzekanie, a co do czego, każdy się świetnie bawi!!:)
Zamiast marudzić, cieszcie się,że w ogóle jest coś zorganizowane .. A jeśli chcecie czegoś lepszego, zaproście '' lepszą'' gwiazdę i pokryjcie wszystkie koszta... Ktoś chętny? Wątpię. Albo lepiej! Niech wstęp będzie płatny... Powiedzmy, 20 zł za osobę, ciekawe, jak dużo osób by przyszło ... Pozdrawiam!:)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.