Warto przeczytać

Dla kogo firanki na wymiar?

Firany gotowe i firany szyte na konkretny wymiar od wielu lat cieszą się bardzo dużą popularnością. Większość konsumentów chce mieć idealnie dopasowane firany. Firanki to nie tylko ozdoba każdego wnętrza, ale i sposób na ochronę mieszkania przed wzrokiem ciekawskich. Firanki chronią również dom przed przenikaniem oświetlenia ulicznego i promieni słonecznych. W artykule wyjaśniamy, dla kogo polecane są firanki na wymiar i dlaczego warto zastanowić się nad zamówieniem firan do swojego mieszkania. 

1. Firanki na wymiar dla wszystkich

2. Firany szyte na wymiar do każdego domu

3. Dlaczego warto zdecydować się na szycie firan?

Nowoczesne firany wyróżniają się bogactwem wzorów i kolorów. Firanki szyte na życzenie klienta nie muszą być wyłącznie białe. Firany długie lub krótkie mają atrakcyjne wykończenie. Jeśli chodzi o firanki na wymiar, to ich największą zaletą jest to, że będą doskonale pasować do wnęki okiennej. Oznacza to mniej stresu przy wieszaniu firan. Dodatkowo można zamówić zasłony szyte na wymiar. Dokładny wymiar firany ma ogromny wpływ na estetykę pomieszczenia. Mogą to być firanki do salonu i do kuchni. W sklepie internetowym dostępne są też firanki do sypialni

Firanki na wymiar dla wszystkich


W sklepach można kupić firanki na metry lub firany na wymiar (na taśmie, na przelotkach, w tunelu i na flexach). Każdy może z łatwością dopasować odpowiednią firanę i zasłonę. Wybór firan i zasłon jest bardzo duży, dzięki czemu można się pobawić przestrzenią. Wnętrze można ozdobić na przykład firankami w niestandardowym kolorze. Każda firana jest inna, co może zapewnić nieszablonowość wystroju wnętrz. Spory wybór kolorów pozwoli na eksperymenty dekoratorskie. Produkty dostępne online zawierają zdjęcia i dokładne opisy. Klient nie ma wątpliwości, jakie otrzyma zrealizowane zamówienie. 

Firany szyte na wymiar do każdego domu


Są klienci, którzy nie wyobrażają sobie domu bez firan i chcą je mieć w każdym pomieszczeniu. Składając zamówienie na firany, biorą pod uwagę to, że zdecydowanie łatwiej jest sobie radzić z rozwiązaniem typu gotowy produkt niż z firanami na metry, które wymagają dalszej obróbki. Chodzi o to, by firana się nie strzępiła w czasie użytkowania i prania. Niektórzy konsumenci preferują od razu kupić dodatkowe firany na wymiar na zmianę. Przed złożeniem zamówienia należy pobrać dokładny wymiar. W razie potrzeby sprawę można skonsultować z obsługą sklepu internetowego. Trzeba podać rozmiar firany przed zmarszczeniem (w cm) oraz jej wysokość. Warto pamiętać, że firany szyte na wymiar nie podlegają zwrotowi. Z tego względu trzeba starannie sprawdzić wymiary i dobrze zastanowić się nad wyborem tkanin. 

Dlaczego warto zdecydować się na szycie firan?


Firany uszyte pod wymiar podany przez klienta są dużo łatwiejsze w zawieszaniu i zdejmowaniu. Nie każdy musi mieć cierpliwość do tego typu prac w domu. Szybki styl życia może podpowiadać rozwiązania, które nie są problematyczne w użytkowaniu i nie wymagają poświęcania im zbyt wiele czasu. Takie firany będą pasować do większości standardowych okien. Są też łatwiejsze w praniu (można je umieścić w woreczku przed włożeniem do pralki lub można je też prać ręcznie). Co najważniejsze, ten rodzaj firan z pewnością będzie świetnie prezentować się w oknach. Wzornictwo i kolorystyka to kwestia indywidualnego gustu. Dzięki firanom i zasłonom w każdym mieszkaniu można stworzyć klimat pasujący do osobistych preferencji. Firany i zasłony to bardzo ważny element wystroju wnętrz. W e-sklepie z firanami dostępne są też inne systemy osłonowe. 

 

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.