poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Kultura i rozrywka

  • 6 komentarzy
  • 11749 wyświetleń

DJ Auricom w Da Grasso

Legendarny DJ Auricom w Da Grasso


Piątek 16.10.2009 r. godz. 19:30 – Karaoke „Śpiewać każdy może”


W sobotę 17.10.2009 r. o godz. 19:00 w Pizzerii Da Grasso wystąpi DJ Auricom
Dotychczasowym jego największym osiągnięciem jest występ na tegorocznym Heineken Music Open’er Festival - www.opener.pl/pl/artist/auricom
Na co dzień Auricom to energiczny młodzieniec wychowany na podlaskich schabowych, który w miejsce szyszynki wstawił sobie mixer. Junglista z przypadku. Grał już z tym i z tamtym, od kilku lat jest częścią ebm junglist. Jest także jednym z filarów legendarnego Jesień Amen Tour oraz rezydentem i co-promotorem bialostockiego klubu Metro. Winylowy fetyszysta. W ostatnich czasach jungle stało się jego priorytetem, lecz sety, które gra bardzo czesto zmieniaja tempo, co nie ujmuje im skoczności i energii. Chłopak wszechstronny, co potwierdza ustawiając się nawet na batelki djskie z lokalnymi hiphopowcami, graniem setów z instrumentami, czy wspołpracą z beatboxerami. Nierzadko też można go znaleźć za gramofonami na chilloucie Metra, grającego powolne, głębokie dubstepy, deepy czy mellow hiphop. Codziennie spędza kilka godzin na doskonaleniu swojego skilla za dekami. Lubi dobry kebab, tortille, punkowe gitary i oldschoolowe pianinka. Często odpoczywa leząc na kanapie i słuchając ambientu, nie gardzi tłustym, połamanym elektro. Uważa, ze amen break i gabba kick to najlepsze co go w życiu spotkało. Jego dziadek nie słuzył w wermachtcie. Kiedys, po koncercie East West Rockers ktos go pomylil z Ras Luta... Poliglota. Biegle włada łacina podwórkową i nie szczędzi komplementów jeśli ktoś na nie zasłuży. Uwielbia to co robi i stara się być w tym jak najlepszy.


W niedzielę 18.10.2009 r. o godz. 14:30 zapraszamy na transmisję meczu Zagłębie Lubin – Jagiellonia Białystok w Orange Sport.
Podczas meczu zostaną rozlosowane 3 bilety na mecz Jagiellonia Białystok – Polonia Warszawa, który odbędzie się w dniu 30.10.2009 r. w Białymstoku.

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

"W starym kinie" Grajewskie Centrum Kultury

poniedziałek, 15 kwietnia 2024

Morsy w wiosennych warunkach zakończyły sezon

Komentarze (6)

nareszcie jakieś "tłuste" bity zagoszczą w mieście.

"tłuste bity" nie rozumiem. ej ej ej przecież nasze miato ma wielu DJ hmm np ja znam Dj Kamas. Gra pod kominem. i MIELO u nas w Grajewie już były formacje Dj. Np pod komem co weeken gra i nie mów ze nareszcie coś się dzieje, bo działo się już od dawna. :)

kolego Świeca nie rozumiemy się widze, Ci dj'e których tu wymieniłeś może i coś tam "grywają", ale to nie jest muza tego typu, więc to jest znacząca różnica między puszczaniem z płyty a graniem na żywo setów.

a potańczyć będzie można? chciałbym przyjść z dziewczyną

dj kamas i mielo hahaha i tłuste bity chłopie to nie ta bajka nie porównuj przytupaji to muzyki

Jest wielu kolesi, co już w wytwórni płytowej się znaleźli... Mielo wiem o co ci chodzi. spox

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.