Sport

  • 2 komentarzy
  • 8455 wyświetleń

Derby dla Grajewa

6. czerwca 2004 ( Niedziela)

Warmia Grajewo - Ruch Wysokie Mazowieckie

Wynik 3:1
Połoszczak 20, Mirwa 36, Surynowicz 80 ( Warmia)

Lewicki 29 ( Ruch Wysokie Mazowieckie )


Po meczu
- Pewne zwycięstwo w meczu derbowym, do przerwy rozegraliśmy najlepsze spotkanie w rundzie wiosennej na własnym stadionie – prowadzenie do przerwy 2:1. Po przerwie lekką przewagę optyczną posiadała Mlekowita ale nic z tej pzrweagi nie wynikało. Na uwagę zasługuje piękna bramka Surynowicza, który od dłuższego czasu nie mógł się przełamać w dniu dzisiejszym nastąpiła długo oczekiwana zmiana – trener Zajączkowski dla e-Grajewo.pl

- Gratulujemy gospodarzom zwycięstwa – myślę ze rozegraliśmy niezłe spotkanie, byliśmy równorzędnym przeciwnikiem, zwłaszcza druga połowa była pod dyktando Mlekowity – ale wygrywa drużyna skuteczniejsza.
Dziś szczęście uśmiechnęło się do gospodarzy, przegraliśmy bardzo ważne dla nas spotkanie. Gramy do końca czeka nas jeszcze jedno spotkanie u siebie. Będziemy musieli bronić 3-go miejsca od końca, później czekamy co przyniosą baraże. – trener gości dla e-Grajewo.pl

czwartek, 30 listopada 2023

Grajwo. Klub Sportowy Ookami

Komentarze (2)

Wielkie święto: W niedzielę 6 czerwca podczas meczu Warmii Grajewo z Mlekovitą wysokie Mazowieckie mają byc podobno nie lada atrakcje. Podczas zawodów ma odbyć się występ Marcina Danca, Obecny także będzie poseł RP i były uczestnik Big Brothera - Sebastian Florek (niewykluczone że przywdzieje uniform naszej maskotki klubowej - Wilczka), swój przyjazd potwierdziła także Olga Lipińska i były już piłkarz I- ligowego Groclinu Grodzisk Wielkopolski - Grzegorz Rasiak, który w przyszlym sezonie zagra w pierwszej lidze wloskiej. Grajewscy oficjale a takze pracownicy Miejskiego Domu Kultury podjeli dzialania w celu zaproszenia na mecz Olafa Lubaszenki, Mateusza Kusznierewicza i Renaty Dancewicz. Te osoby nie są na dzien dzisiejszy potwierdzone. Wszystkie starania mają na celu promować miasto w kraju. Postarali się o to sponsorzy a także władze miasta. Dodatkowo na trybunach bedzie rozdawane darmowe mleko (ciekawe czy tylko SM Mlekpol czy takze wyroby Mlekovity) a takze przygotowane zostaly niespodzianki dla rodzin z dziecmi. Odbeda sie loty na lotniach i m.in. przelot balonu nad stadionem. Dzialacze Warmii staraja sie takze o catering i inne stoiska.
Zrodło: Radio 5

Warmia Musi Wygrac !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.