poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 3 komentarzy
  • 10116 wyświetleń

Darmowy Internet

Z inicjatywy Pana Janusza Marcinkiewicza powstała w Szczuczynie w Miejskim Domu Kultury darmowa kawiarenka internetowa.
Młodzież szczuczyńska wie już o niej od dawna, jednak niektórzy mieszkańcy nie są świadomi, że można w Szczuczynie bezpłatnie skorzystać z Internetu i np. poszukać ogłoszeń w sprawie pracy.
Sprzęt o wartości około 8 tys. zł, czyli trzy zestawy komputerowe, został zakupiony i oddany do użytku MDK przez Fundację „Nowoczesna Polska” 21 stycznia tego roku.

Kawiarenka jest czynna w każdy dzień roboczy od 8.00 do 19.00, a w soboty od 9.00 do 15.00.
Przeznaczona jest głównie na cele edukacyjne i informacyjne – takie było zamierzenie Pana Marcinkiewicza. Zabezpieczone zostały więc strony erotyczne i gadu – gadu.
Na brak chętnych do miejsc przy komputerach pracownicy MDK nie narzekają.
W większości z darmowej kawiarenki internetowej korzysta młodzież. Przydałoby się jednak więcej stanowisk komputerowych, gdyż tworzą się tam duże kolejki.

V.S. e-Grajewo.pl

Komentarze (3)

Cześć uwarzam że to bardzo dobra sprawa młodzież może korzystać z internetu ściągać pracę do szkoły i szukać potrzebnych im informacji.Ja mam internet w domu ale żebym nie miał to chętnie bym korzystał z darmowego dostępu,a tak muszę płacić pozdrawiam wszystkich internałtów narka trzymajcie się !!!!!!!!!!!!!!!

W TELEPUNKCIE w Grajewie też można bezpłatnie skorzystać z dostępu do internetu.

w telepunkie w grajewie można zobaczyć jak wygląda strona internetowa!
a nie korzystać z netu, cie chyba pogieło...!
cie wpuszczo, taa i może ci wydrukowac jeszcze dadzą...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.