czwartek, 30 maja 2024

Wiadomości

  • 27 komentarzy
  • 8339 wyświetleń

Dariusz Latarowski - proszę o Państwa głos!

środa, 29 maja 2024

Latarnik wyborczy 2024

Komentarze (27)

Ostatnie pytanie mocno nieprecyzyjne. Pytanie zachód czy wschód, ale słońca Polski, Europy?

jak nie widza co zrobił Darek to chyba ślepi są mieszkańcy GRAJEWA

Nie lubię pana Latarowskiego, ale kompetencjami bije na głowę pana B.

Oczywiście że Latarowski

Tylko pan Latarowski i nikt inny żaden Bednarko oglądałem opinie grajewskich przedsiębiorców żal patrzec niektórych uważałem za spoko gosci /

Oby ludzie otworzyli w porę oczy bo po fakcie sporo osób płuc w brodę będą.

Tylko pan Dariusz Latarowski, Grajewo bardzo zmieniło się na plus przez ostatnie lata!

Burmistrz , który nie boi się wyzwań , żadnej debaty publiczej .Rozmow czy to radio czy telewizja , każdy ma dostęp nawet on line czego nie można powiedzieć o innych . Przekonuje mnie takie poważne podejdzie !

Pan Latarowski , głosujcie na profesjonalizm

Jak można nie zauważać zmian, jakie wprowadził obecny burmistrz??? Ostatnio miałam okazję być na weselu w Grajewie i goście młodych zachwycali się odmienionym miastem. Aż miło było słuchać... A jeszcze przyjemniej tu mieszkać i cieszyć się z tych zmian. Dziękuję Panie Burmistrzu

Latarowski to przede wszystkim nasz wizerunek. Reprezentuje nas na forum miasta, powiatu, województwa, kraju. Nie wstyd go słuchać, patrzeć na niego. Nie zaciska piąstek :) tylko pewnie przemawia i gestykuluje. Nie boi się wyzwań, wywiadów, ludzi... i o to chyba nam wszystkim chodzi.

Nie wiem czy jest taki lojalny,......

Jest włodarzem naszego Grajewa , musi trzymać twardą ręką rządy i decyzje . Zrobił bardzo dużo dla nas( Grajewa) i za to Wielkie dzięki . W tej burzy przedwyborczej myślę ,że warto na Pana zagłosować . Stawiam na rozwój Grajewa.

Właściwy człowiek na właściwym miejscu

Do Kropka a jaki to rozwój? Dróg i chodników przez 9 lat nie ma żadnej firmy dlaczego?

Pan Darek to nie tylko wspaniały gospodarz Grajewa, ale i Wielki Człowiek. Oczywiście, że będę ja i moi bliscy głosować tylko na Niego . O Panu B. nigdy nie słyszałam, ani o jego inicjatywach na rzecz naszego miasta.

Odpowiedni człowiek na odpowiednim stanowisku głosujcie na obecnego burmistrza

Panie Darku . Czy dalej bada łączone klasy? Czy wszytskie szkoły w Grajewie będą równomiernie refundowane z budżetu?

Długo się zastanawiałem, czekałem co się będzie działo, wybór był już wczesniej tak na 70 % za Panem Latarowskim, przed II jestem już przełomy.
LATAROWSKI
Ogrom prac , po wyborach koniecznie Kraśickiego i Konstytucji 3 Maja.

same pozytywne komentarze. A gdzie mój?

Same laurki i ani jednego głosu na nie choćby dla zasady.

Fajne. Nawet nie wiedziałam że tyle było tych inwestycji w mieście.

Tak dużo zrobił. A najwięcej placów zabaw
skwerów z belinami i chodnoków. A gdzie powstały jakieś miejsca pracy jak Grajewo ma się rozwijać gdzie mają wrucić i do czego młodzi ludzie skoro nie ma dla nich pracy.

To chyba żart te słodkie opinie. Pragnę zauważyć, że ten kandydat skłócony jest ze wszystkimi wokół. Nikt go nie popiera i ciężko będzie mu to zmienić. Dla Grajewa to strzał w kolano. Bo ważni ludzie od, których zależy czy będą pozytywnie rozpatrywane jego projekty powiedzą nie. Czy chcemy czy nie w powiecie i województwie rządzi PiS. Kontr kandydat już się poukładał z kim trzeba. Prawda jest taka, że nie ważne kto i jak pisze. Ważne kto ocenia i przychylnie patrzy. Jednym słowem, polityka. Zobaczymy czy ta moja skromna opinia pojawi pod tymi miodem płynącymi opiniami.

Do Bożena nie słyszała pani bo wiecznie był w cieniu

Darek jestem pewien że wygrasz , Trzymam kciuki. Pozdrawiam Ciebie i Twoją Rodzinkę .

Pod żadnymi innymi rządami Grajewo nie dostało takiego wiatru w skrzydła. Trafione inwestycje, rozwój miasta. Mam pewność, że przy takim włodarzu miasto rozwinie się jeszcze bardziej. Można personalnie nie lubić, ale zarządcą jest świetnym i nie można mu tego ująć.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.