piątek, 7 października 2022

Kultura i rozrywka

  • 11 komentarzy
  • 12797 wyświetleń

Dancing w "Opartowie"

Dworek OPARTOWO serdecznie zaprasza na Dancing w dniu 17 października na godz. 19.00

Dla wszystkich naszych Gości serwujemy lampkę białego lub czerwonego wina.
 

Organizujemy wesela, chrzciny, komunie i bankiety.
Oferujemy profesjonalną obsługę i wyśmienite menu.
Posiadamy stadninę koni i pod okiem profesjonalnego instruktora prowadzimy lekcje nauki jazdy.
Dodatkowo dysponujemy pokojami o wysokim standardzie wyposażone w TV i Internet bezprzewodowy.
 
S e r d e c z n i e   z a p r a s z a m y !

Rezerwacje:
086 272 18 52, 0507 091 911
Więcej:
www.dworekopartowo.pl

czwartek, 6 października 2022

Ełk. BEER DAY w Mazurskim Browarze (8.10)

czwartek, 6 października 2022

Wieści z Przedszkola nr 6 w Grajewie

Komentarze (11)

A gdzie to sie znajduję?

Gdzie się znajduje to widać na z mapki ale coś więcej o dancingu np. cena, do kiedy są przyjmowane zgłoszenia, czy gra zespół, co wliczone w cenę poza tym winem itp.

Będzie grał zespół 2 osobowy plus muzyka mechaniczna.Wstęp na imprezę będzie bezpłatny, dodatkowo do wyboru lampka wina białego lub czerwonego gratis. Restauracja będzie czynna.
Czas trwania imprezy 19:00-03:00.

przed posterunkiem policji w Rajgrodzie(budynek mieści się po lewej stronie jadąc z grajewa) skręcamy w lewo (pierwsze skrzyżowanie z pasem zjazdowym) i kierujemy się w stronę osiedla Rongart, zaraz za "Medicusem" skręcamy w prawo i mijamy osiedle domków jednorodzinnych (ul. Jaćwieska), kierujemy się cały czas prosto, w pewnym momencie powinniśmy dojechać do piaskowej drogi ( po prawej stronie budynek Gimnazjum) jedziemy do końca tą drogą a na skrzyżowaniu w kształcie litery T skręcamy w prawo... jeszcze kawałek prosto i jesteśmy

NAPEWNO BEDZIE SUPER

Na dancingu będzie grał zespół Biały Kruk. Dworek znajduje się dwa kilometry za Rajgrodem - w miejscowości Opartowo 2. Serdeczecznie zapraszam na świetną zabawę.

Tu jest tak pieknie :)) Bylam wiele razy ... A nawet w tym Dworku się bylo Xd ale najwięcej razy to an obozach :)) Xd Polecam te miejsce :)

Ja i moi znajomi bawiliśmy się wyśmienicie. Warto bylo wpaść i posłuchać głosu młodej dziewczyny wtórującej muzykom. Polecam. Podobno znów coś organizują niebawem.

Kochani Rajgród żyje! Wreszcie coś konkretnego w naszym mieście. Gratulacje i słowa uznania. Mam nadzieję, że będą trzymać ten wysoki poziom. Nie jest to "patupaja" dla małolatów, a klimatyczne miejsce z dobrą kuchnią i muzyką na żywo. Wspaniała zabawa i niesamowita atmosfera. Gorąco polecam. Wiem, że niebawem znów coś szykują.:) Jacek ma talent. Z gitary potrafi wykrzesać naprawdę niezłe cuda, a ta dziewczyna. Głos anioła.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.