Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 11107 wyświetleń

Dachowanie pod Goniądzem


Kierowca daewoo stracił panowanie nad pojazdem, zjechał do rowu i dachował. W wyniku zdarzenia trzy osoby trafiły do szpitala. Okazało się, że 24-latek był pijany. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

W sobotę (3 VIII) kilka minut po północy dyżurny monieckiej Policji powiadomiony został o zdarzeniu drogowym, do jakiego doszło w rejonie miejscowości Wojtówstwo w gminie Goniądz. Funkcjonariusze natychmiast pojechali na miejsce. Tam wstępnie ustalili, że 24-letni kierowca lanosa na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad pojazdem. Następnie daewoo zjechało do rowu, gdzie dachowało.

Badanie alkomatem wykazało, że 24-letni kierujący był pijany. Miał  ponad 2,9 promila alkoholu w organizmie. W wyniku zdarzenia kierowca oraz dwójka podróżujących z nim pasażerów trafiła do szpitala. Teraz dokładne okoliczności i przyczyny wypadku wyjaśniają monieccy policjanci. - KWP Białystokniedziela, 26 marca 2023

Jak zrobić palmę wielkanocną?

Komentarze (1)

Z ryb wracal biedak, nic nie bralo ...

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.