poniedziałek, 4 grudnia 2023

Wiadomości

  • 22 komentarzy
  • 20727 wyświetleń

Człowiek Roku 2005

Rozstrzygnięcie plebiscytu na Człowieka Roku 2005.


"Człowiekiem Roku 2005" został ks. Tomasz Wilga.
"pomaga potrzebującym, dokarmia ubogich, uwielbia młodzież, wspaniały duchem i wielki sercem..."


Ks. Tomasz Wilga - za ważne tegoroczne osiągnięcie uważa sierpniowy festyn, który miał pomóc dzieciom biednym. Ludzie podczas tej akcji bardzo się zmobilizowali i jest to optymistyczne. Przed księdzem ważne zadania na najbliższe dni w Parafii - wykonanie dachu i elewacji kaplicy, a także troska o ludzi biednych. Jak im pomóc, jak ulżyć ich ciężkiej doli?
Ponadto proboszcza bardzo interesuje los niepełnosprawnych. Chciałby aby byli oni traktowani na równi z innymi obywatelami, a nie jak ludzie gorszej kategorii. Dwa spotkania, które odbyły się w parafii do tej pory to dobry początek. Chciałby aby takie spotkania odbywały się regularnie.


Tomasz Wilga - urodzony 11 stycznia 1969r. w Jednorożcu. Szkołę podstawową ukończył w swojej rodzinnej wiosce. Następnie uczył się i zdał maturę w LO im. KEN w Przasnyszu. Po dwuletniej nauce zdobył dyplom pielęgniarstwa w Studium Medycznym w Makowie Mazowieckim. W związku ze zmianami granic diecezji studiował w WSD w Płocku a od października 1992 r. w WSD w Łomży. Obronił pracę magisterską z teologii na Akademii Teologii Katolickiej w Warszawie. Święcenia przyjął z rąk bp. Tadeusza Zawistowskiego 25 maja 1996 r. Pracował jako wikariusz w parafii Czerwin (1996 - 1998), Wysokie Mazowieckie (1998 - 2001), Szczuczyn (2001 - 2003), Trójcy Przenajświętszej w Grajewie (25 sierpnia 2003 - 30 listopada) organizując nową parafię. Od 30 listopada 2003 jest proboszczem parafii pw. Św. Ojca Pio w Grajewie.


Lista nominowanych
Pytania do księdza Tomasza
Media


e-Grajewo.pl

poniedziałek, 4 grudnia 2023

Kondolencje mł. bryg. Andrzejowi Beczko

niedziela, 3 grudnia 2023

Kondolencje p. Leszkowi Laszczkowskiemu

Komentarze (22)

gratulacje z głębi serca

Bardzo trafny wybór to prawdziwy człwiek roku. Również gratuluję i pozdrawiam.

Jeden Uczciwy Wśród Tysięcy: Gratuluję!!!!

Mimo iż moim faworytem był Janusz Szumowski, gratuluję zwycięstwa! Powodzenia w dalszej pracy.

Proszę Ksiedza jest Ksiądz WIELKIM CZŁOWIEKIEM!GRATULACJE

Szacunek i gratulacje, wiedziałam, że ksiądz wygra!!!!BRAWO.

AAAAAle fajnie ksiądz jest superr ksiądz nas uczył w gimnazjum w Szczuczynie religii i bardzo miło to wspominam, naprawde wspaniały człowiek :) :)

Hej! Gratuluje Ksiedzu Tomkowi bo naprawde jest wspaniałym człowiekiem :).On nie tylko uwielbia młodzież ale także wspiera ich w złych chwilach hhee było to powtórzone ale chciałam tylko przypomnieć ponieważ uczył mnie w gimn. w Szczuczynie :) .A więc powodzenia życzy była klasa...

Jezeli miałbym wyrazic sie o ksiedzu to w samych superlatywach jest naj, naj . Pozdrawiamy z L.O.

Za wszystko co robi ksiądz Tomasz, Bóg Zapłać!!!!!!!!!!!

Pierwszy raz CuDOWNA OSOBA właściwie wybrana i na właściwym miejscu - czyżby w końcu w Grajewie zaczeli mysleć

Nareszcie człowiek na właściwym miejscu. Gratulacje!

Serdecznie gratuluję Księdzu Tomaszowi jak najbardziej zasłużonej wygranej. Osobiście uważam, że nie byłem godzien kandydować do tak zaszczytnego tytułu, jednak za docenienie mojej pracy wszystkim serdecznie dziękuję.

No brawo! Wreszcie ktoś docenił Księdza Tomasza, bo w Szczuczynie nie był tak zauważalny, a to na pewno była zasługa naszego proboszcza(fuj). Taki ksiądz jak Tomasz przydałby się znowu do naszej parafii jako proboszcz może wtedy by coś się działo w Szczuczynie.Bardzo byśmy chcieli spowrotem Ks. Tomka. Pozdrowienia-była parafianka i jeszcze raz gratulacje

Gratulacje księże Tomaszu, oby pozostali księża chcieli księdza nasladować!

a ta pani robi u nas czsem zdjęcia - suuper -pozdro!
dobrze, że ksiądz został wybrany -GrAtUlAcJe!!!!
ksiśdz jest zaje...fajny!!!

patrzcie nawet w innych mediach piszą o grajewie -a nie tylko "e" sie produkuje i chyba nie spią -bo nie wim kiedy to nadąrzają wszystko -dzix :]

A ja się dziwię i to mocno.....Ksiądz wie dlaczego!

gratuluję Drogi Księże Tomaszu-dobro i ciepło,którym Ksiądz rozdziela jest promieniujace.MIŁO NAWET TYLKO WIDZIEC KSIĘDZA.Cieszymy się ,że jest Ksiądz w Grajewie,tu ludziom przyda się taki przykład Wspaniałej ,bezinteresownej Dobroci,trzebaludziom otwierać oczy...,,SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI......''

to był zart bo nie wiedziałam ze chodzi o księfdza musze się ytłumacztć bo jestem spoko!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Jestem bardzo zadowolona z tego wyboru GRATULUJĘ KSIADZ TOMASZ TO WIELKI CZLOWIEK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.