czwartek, 28 września 2023

Wiadomości

  • 32 komentarzy
  • 14325 wyświetleń

Człowiek Roku 2005

Twoim zdaniem człowiekiem Roku 2005 Grajewa i okolic powinien zostać....?


Czekamy na Wasze propozycje wraz z uzasadnieniem do 31.12.2005r.e-Grajewo.pl
Uwaga !

- nie publikujemy wpisów nadesłanych za pomocą formularza, brane pod uwagę są tylko propozycje nadesłane na adres : biuro@e-grajewo.pl

Komentarze (32)

Człowiekiem roku powinien zostać Pan Borawski, który został "naszym" posłem chociaż pokazuje wyraźnie, że ma Grajewo w d...

Człowiekiem Roku 2005 w Grajewie powinien zostać Janusz Szumowski ponieważ miał on największy wkład w rozwój pilki nożnej na terenie Grajewa i okolic.

kolejna prowokacja teraz będą dawać tylko komentarze które są pozytywne dla pewnych ludzi a ci co są przeciw to niech se piszą i tak nikt tego nie zobaczy!

teraz dopiero będą cenzurować

Graża daj spokój ten człowiek nic dobrego nie zrobił.Byli tacy co mnie przestrzegali żeby na niego nie głosować nie posłuchałem i teraz żałuje drugi raz się nie nabiore na hasła typu wybierzmy normalnosc bo tej normalności nie widac i jest to co było

Człowiekiem Roku 2005 powinna zostać Pni Dyr UP Zyskowska za przywatną przedsiębioczość na państwowej posadzie!!!

Mati Pan Szumowski ma to w zakresie obowiązków swoich za które jak na grajewskie warunki zarabia naprawdę duże pieniądze Tak więc nie wychwalajmy każdy ma jakiś zakres czynności który ma obowiązek realizować. Jesli zasłuży na miano człowieka roku to życzę powodzenia.

Człowiek roku Antoni Dudziński. Prezes prężnej firmy na Szymanach. Prezes 9 PSK, Prezes Górników Represjonowanych oraz Przywódca harcerzy. Człowiek który wydaje ksiażki o Grajewie, duży wkład ma rownież we władzy w mieście. Sponsoruje szkoły , zawody i inne społeczne akcje. Sponsor zegara w dużym kościele i jeszcze dużo można wymieniać o jego dobroci.

O matko Piłka i człowiek roku. Tylko w Grajewie to można uznawać za osiągnięcia. Lokalny poziom szczytu odwagi, pracowitości, ...

Popieram kandydaturę Krzysztofa Waszkiewicza.
Kompetencja, wrażliwość i przestał mi się ten urząd za jego kadencji kojarzyść z taką lokalną bezradności.

jestem zdania ze w grajewie nikt nie jest godny na miano czlowieka roku bo popropstu nie ma w grajewie kryterium wg ktoprego mozna ustalic kto zasluguje na to miano.a ludzie wybiera raczej bo lubie albo bo znam.ja jestem zdania ze mozna by sie zastanowic na doktorze Wilczewskim ktormu wielu ludzi zawdziecza zdrowie i zycie.

Nie tylko nie łączcie symbolu Człowiek Roku z piłką nożną!!!! To cały ten ranking straci sens!!

Szanowni Grażyno i Janku! Tak z czystej ciekawości zapytam się cóż takiego p.Waszkiewicz pozytecznego czy dobrego zrobił dla Grajewa? Prosiłbym o konkrety bo w Waszym uzasadnieniu ich brak...Pozdrawiam

nie wiem czy e-grajewo zamieści ten komentarz,ale trzeba spróbować.Mam przed sobą gazetkę grajewską z pażdziernika 2002 r. w której to zamieszcony jest program i obietnice p. Waszkiewicza przed wyborami.program jest dosyć długi dlatego przytocze tylko co ważniejszejego punkty, a sami sobie odpowiecie czy nasz burmistrz spełnił swoje przedwyborcze obietnice. "
-wspieranie lokalnej przedsiębiorczości m. in. przez udzielanie wsparcia prawnego i ograniczenie nieuczciwej konkurencji
-opracowanie informatora i mapy walorów turystycznych powiatu grajewskiego
-wspieranie działań zmierzających do budowy na obszarze powiatu wytwórni oleju napędowego z rzepaku i biogazowni
-podjęcie działań zmierzających do stworzenia w Grajewie filii uczelni wyższej(wykorzystanie doświadczeń Ełku i Olecka)
-wprowadzenie monitoringu newralgicznych punktów Grajewa.
-budowa komplkeksu rekreacyjnego z basenem.
To tylko niektóre z wielu obietnic p. Waszkiewicza. czy zasługuje on na drugą kadencję grajewiacy sami zdecydują. A NA CZŁOWIEKA ROKUPROPONUJE P. POSŁA Borawskiego

ks Tomasz Wilga- Proboszcz Parafii Rzymskokatolickiej p.w. sw. Ojca Pio w Grajewie , przyjaciel młodziezy, organizator spotkań integracyjnych

Pani Anna Zielińska - prezes Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych, która otrzymała Nagrodę Specjalną Ministra Pracy i Polityki Społecznej "Za wybitne, nowatorskie osiągnięcia w pracy społecznej"

Popieramy kandydaturę Krzysztofa Waszkiewicza - Burmistrza Miasta Grajewo. / Poparcie oficjalne/.

Pan Sławomir Olszewski - trzyma w garsci produkcje w Mlekpolu - bez niego Mlekpol by padł i bylaby kupa bezrobotnych.

Bezapelacyjnie Pani Anna Zielińska. NIe wiem dlaczego dotychczas jeszcze nie została. Jestem za tym. Uważam że jest bezkonkurencyjna.

Pani vice starosta - za to że tak walczy na rzecz powiatu i ich mieszkańców. Za miłe chwile i wesołe na sesjach.

ale z was sprzedajne mędy.dlaczego nie zamiesciliście mego komentarza w którym przedstawiłem program wyborczy p. waszkiewicza z przed 3 lat. nic więcej tam nie było. wstyd myślałem że jesteście niezależni a tu okazuje się że jesteście sprzedawczykami.

Bardzo ciekawe i trafne propozycje,pragnę Państwu przypomnieć,że wszystkie osoby które zostały tutaj wymienione , pracują i tylko dobrze wykonuja swoją pracę.Jedna osoba to Pan Dudziński który zasługuje na to wyróżnienie i Ks. Wilga. Gratulacje za wszelkiego rodzaju publikacje dla rodziny Dudzinskich jak również dla Ks. Wilgi na inne spojrzenie na sprawy duchowieństwa i młodzieży

ks. tomasz wilga i już

Jak najbardziej PAN KRZYSZTOF WASZKIEWICZ! Podpisuję się pod wypowiedzią Grażyny i Janka - mało tego, że pomaga ludziom - robi to bezinteresownie!

Radosław Zolnik. Parę rzeczy „pobudował”, stadion jest w toku, „Warmia” prawie, prawie… Jedynie chyba Gryn ma więcej plusów?

Radosław Zolnik - Prezes PEC pod którego kierunkiem dynamicznie trwa przebudowa stadionu miejskiego. Prezes KS Warmii Grajewo, drużyna zajmuje wysokie miejsce w tabeli.

Wolność Mediów, Wolność Mediów. Tolerancja Tolerancja Tolerancja Stop Manipulacji Stop Manipulacji. Wolne Media Wolne Media Wolne Media!!!!!!!!!!!!!!!!!! Moderatorze to nie jest BIAŁORUŚ!!!!!

WOLNE MEDIA WOLNE MEDIA WOLNE MEDIA WOLNE MEDIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO NIE JEST BIAŁORUŚ

Wolne Media Wolne Media !!!!!!
Oczekujemy rzetelności dziennikarskiej i złożenia oświadczenia na stronie e-Grajewo wyjaśniającego znikanie wpisów!!!!!

A JA MYŚLE ZE PREZES KORYCKI.CZŁOWIEK DOŚWIADCZONY I PRZEZ TYLE LAT PROWADZI SMWL.

Janusz Szumowski - widac ze zalezy mu na tym aby klub jak najlepiej
dzialal.Do tego dochodzi swietny kontakt z kibicami.Jestesmy zawsze
poinformowani o tym co dzieje sie w klubie,o planach na przyszlosc
oraz wazniejszych podejmowanych decyzjach w sprawie KS Warmia.Rowniez
w "normalnym" zyciu kibicowskim nam pomaga.Przyklad:mecz
Wissa-Warmia.Zawsze tak bylo,jest i bedzie ze kibice druzyny
przyjezdnej wchodza za darmo na stadion.Tam byly klopoty.Wtedy
ujawnil sie pan Janusz i nawet chcial za Nas zaplacic ! Odmowilismy
zeby nie bylo.Ale dzieki Jego interwencji i tak weszlismy za darmo.
O tym co zrobil z klubem nie trzeba mowic.Wszystko widac po
wynikach.2 miejsce po rundzie jesiennej z calkiem nowa druzyna.Lepiej
od Nas tylko Jaga,ale tam czesto gaja gracze z 2 ligi tak wiec nie ma
co sie dziwic.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.