Kraj

Cyklista trafił do szpitalaW wyniku zderzenia rowerzysty z samochodem osobowym 52-letni cyklista trafił do szpitala. Kierujący jednośladem najprawdopodobniej włączania się do ruchu wjechał pod seata. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny tego zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

Wczoraj około godziny 10.00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym na skrzyżowaniu dróg powiatowych w okolicy miejscowości Kalinówka Kościelna. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że 52 – letni rowerzysta najprawdopodobniej nie zachowując należytej ostrożności podczas włączania się do ruchu z drogą z pierwszeństwem przejazdu wjechał wprost pod koła prawidłowo jadącego od strony Moniek seata ibizę.  Badanie stanu trzeźwości wykazało, że kierujący samochodem był trzeźwy. W wyniku zdarzenia 52-letni rowerzysta z ogólnymi obrażeniami ciała trafił do szpitala. Teraz szczegółowe okoliczności i przyczyny zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci.

 – oficer prasowy KPP w Mońkach

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.