czwartek, 27 stycznia 2022

Sport

  • 4 komentarzy
  • 9141 wyświetleń

Coca-Cola Cup 2008

Jeszcze wyższy poziom, lepsze drużyny i coraz większa stawka – Turniej Coca-Cola Cup 2008 wkracza w decydującą fazę, Finały Wojewódzkie. Do finału wojewódzkiego w Białymstoku zakwalifikowały się 24 najlepsze szkoły z całego podlaskiego, co oznacza, że zagra w nim 240 piłkarzy. Już 15 maja będą mieli okazję zmierzyć się z najlepszymi w swoim regionie.

Finał Wojewódzki Coca-Cola Cup 2008 w Białymstoku rozpocznie się o godz. 10.00 na stadionie MOSP „Jagiellonia” (ul. Świętokrzyska). Najpierw na boisko wybiegną piłkarze reprezentujący szkoły podstawowe, a po rozstrzygnięciu w tej kategorii wiekowej, zagrają drużyny reprezentujące gimnazja. W obu przypadkach rozgrywki będą podzielone na trzy etapy – rozgrywki grupowe, półfinały i finał. W pierwszym etapie wystartuje 12 drużyn w kategorii podstawówek i 12 w kategorii gimnazjów. Rozgrywki będą odbywać się w systemie „każdy z każdym”. Do drugiego etapu, półfinałów, awansują po 4 zespoły.
Półfinały rozgrywek wojewódzkich zostaną rozegrane systemem pucharowym. Zespoły, które wygrają mecze półfinałowe będą rywalizować o I miejsce w Finale Wojewódzkim i tytuł Mistrza Województwa Turnieju Piłkarskiego Coca-Cola Cup 2008.
„Fakt zakwalifikowania się do Finału Wojewódzkiego potwierdza, że drużyna prezentuje naprawdę wysoki poziom. Już na tym etapie na pewno będziemy mogli zobaczyć wiele emocjonujących meczy i wspaniałych bramek. Wszystkim drużynom gratulujemy awansu do grona najlepszych zespołów w swoim województwie i życzymy awansu do Półfinałów Krajowych!” - powiedziała Iwona Sarachman, Dyrektor ds. Komunikacji i  Kontaktów Zewnętrznych w Coca-Cola Poland Services.
Do kolejnego etapu rozgrywek, Półfinałów Krajowych, awansują najlepsze zespoły
w każdej kategorii wiekowej. Półfinały zostaną rozegrane pomiędzy 19 i 21 maja 2008 roku. Weźmie w nich udział 32 Mistrzów Wojewódzkich Coca-Cola Cup 2008 – po 16 zespołów reprezentujących obie kategorie wiekowe. Do ogólnopolskiego Finału zakwalifikują się po
4 drużyny w każdej z kategorii. Wielki Finał Coca-Cola Cup 2008 odbędzie się 30 maja 2008 roku w Warszawie. Dwie najlepsze drużyny Turnieju otrzymają Puchar Coca-Cola Cup, prestiżowe medale oraz pojadą w nagrodę na mecz Polska – Austria, który odbędzie się w Wiedniu podczas Mistrzostw Euro 2008.

Białystok, 15 maja, stadion MOSP “Jagiellonia”, ul. Świętokrzyska

 Lista drużyn

Szkoły podstawowe

1.

Szkoła Podstawowa nr 2

Augustów

2.

Szkoła Podstawowa

Michałowo

3.

Szkoła Podstawowa

Zawady

4.

Szkoła Podstawowa

Kleosin

5.

Szkoła Podstawowa nr 2

Czarna Białostocka

6.

Szkoła Podstawowa nr 1

Grajewo

7.

Szkoła Podstawowa nr 2

Sejny

8.

Szkoła Podstawowa nr 1

Siemiatycze

9.

Szkoła Podstawowa

Filipów

10.

Szkoła Podstawowa nr 1

Wysokie Mazowieckie

11.

Szkoła Podstawowa

Ciechanowiec

12.

Szkoła Podstawowa nr 37

Białystok

 

Gimnazja

1.

Gimnazjum

Czarna Białostocka

2.

Gimnazjum

Poświętne

3.

Gimnazjum

Juchnowiec Górny

4.

Gimnazjum

Rajgród

5.

Gimnazjum

Goniądz

6.

Gimnazjum

Dziadkowice

7.

Gimnazjum

Szypliszki

8.

Gimnazjum

Rutki

9.

Gimnazjum nr 18

Białystok

10.

Gimnazjum nr 15

Białystok

11.

Gimnazjum nr 8

Łomża

12.

Gimnazjum nr 1

Suwałki

 

Filip Gozdziewicz

poniedziałek, 24 stycznia 2022

Ferie zimowe z MOSiR

poniedziałek, 24 stycznia 2022

"Ferie na Lodowisku"

Komentarze (4)

będie rywalizacja o zwycięstwo i wyjazd.........

ale i tak nikt nas nie pobije PG2 rcznik 91 to byly czasy 3 miejsce w woj.

Rajgród górą

a e-grajewo sie nie zainteresowało PG3 !! Finał wojewudzki przed nami czeka. 4 wojewodztwa juz jest =] Coca-cola to juz tutaj kilka razy a nasze jedenastki rozpoczeły się w Wojewodzinie gdzie wszystkich zdeklasowalismy =] wiec chciałbym aby nasz osiogniecia zostały ukazane :D jak my wygrywamy z Sokółką 4:1 i Piątnico 2:0 to coś w tym jest :D POZDRO PG3 Finał 28 maja 2008 r Białystok Boisko Włókniarza =]

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.