środa, 29 czerwca 2022

Sport

  • 3 komentarzy
  • 9510 wyświetleń

Coca - Cola Cup 2009

Zakończyły się zapisy do Coca - Cola Cup 2009
164 drużyny z województwa podlaskiego wezmą udział
w XI edycji Turnieju Coca-Cola Cup 

Prawie 46 000 młodych piłkarzy z całego kraju zagra o tytuł Mistrza Coca - Cola Cup 2009 i wyjazd na mecz ligowy znanej drużyny europejskiej. W rozgrywkach wystąpi 81 podlaskich szkół podstawowych i 83 szkoły gimnazjalne. Turniej rozpocznie się na początku kwietnia i zakończy się dwudniowym Finałem Krajowym w czerwcu tego roku.

Oficjalny początek rozgrywek turnieju Coca-Cola Cup 2009 planowany jest na początek kwietnia, kiedy rozpocznie się pierwsza runda eliminacyjna. W drugiej połowie kwietnia i na początku maja odbędzie się II runda eliminacyjna. Później drużyny przystąpią do Finałów Wojewódzkich, które odbędą się między 5 a 19 czerwca. Mistrzowie Województw awansują do Finału Krajowego, który odbędzie się w czerwcu. Tam podczas dwudniowego turnieju zostaną wyłonieni zwycięzcy Coca-Cola Cup.
Drużyna startująca w Coca-Cola Cup może liczyć maksymalnie 10 zawodników. Jednocześnie na boisku może grać 5 zawodników oraz bramkarz.

Zestawienie drużyn –pow. grajewski.

SZKOŁY PODSTAWOWE:
Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo
Szkoła Podstawowa nr 2 Grajewo
Szkoła Podstawowa Rajgród

GIMNAZJA:

Gimnazjum nr 1 Grajewo
Gimnazjum Danówek
Gimnazjum nr 2 Grajewo
Gimnazjum Rajgród
Gimnazjum nr 3 Grajewo

Komentarze (3)

BOJKOTUJ COCA COLE!!!!!!! paradoksalnie wspierają inicjatywę sportową a ich produkty są jedna z głownych przyczyn otyłości wsrod ludzi. Nie wspominajac juz o wyzysku w krajach 3-ego swiata, gdzie Coca Cola wyzyskuje pracowników traktujac ich jak przemioty oraz zatruwa wode pitna sciekami poprodukcyjnymi, przez co brakuje lokalnym mieszkancom wody pitnej, dodam jesxcze ze wykupuja od rzadu studnie artezyjskie, przez co plemiona musza opuszczac miejsce zamieszkania i wchodza na tereny innego plemienia i konflikt gotowy.BOJKOTUJ COCA COLE!!!!!!!!

Szkoła Podstawowa nr 1 Grajewo rządzi !!!!!! a Rajgród haha bez komentarza

ziom niestety grajewo nr 1 pszegrało a rajgrót jak zawszeqwinner

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.