Wiadomości

  • 23 komentarzy
  • 11184 wyświetleń

Coś się ruszyło ...?


Nasz kraj odnotowuje wzrost gospodarczy. Pokazują to liczby. Mieszkańcy takich miast jak Grajewo jednak nie odczuwają zadowolenia. Obserwujemy podwyżki cen paliw, produktów spożywczych, czynszów, energii elektrycznej przy ciągle niskich płacach przeciętnych zjadaczy chleba.

A może jednak coś się ruszyło......? Można zauważyć, że miasto Grajewo powoli zaczyna się zmieniać. Odnawiane są pojedyncze budynki, budowane nowe, remontuje się i kładzie chodniki i nawierzchnie ulic.e-Grajewo.plKomentarze (23)

Najlepsze jest to ostatnie zdjęcie: remont w polskim stylu - do połowy, ruszyło się myślenie w udawanie!!!

Mam nadzieję, że zmiany nie zostaną "zawieszone w próżni", ale to, co teraz widzimy to setna część tego, co chcielibyśmy zobaczyć

czemu na wyzwolenia przy magazynie nie zrobie do końca drogi i nie zburzo tego magazynu.

A gdzie chodniki -Dworna czeka Ekologiczna - czaka, Targowa - czeka

jak widzę to budowa trwa; jak jest robiona jedna ulica (jest tyle kasy i koniec) to nie sposób dodac jeszcze pół drugiej chociaż pewnie nie jedna jest w podobnym stanie i przydałoby się odnowić - realax - powolutku, nie wszystko na raz!!

A kino, A kino, A KINO, KINO
KIEDY KIEDY KIEDY RUSZY
WIEM COŚ; za rok wybory do samorządu lokalnego i każdy ćwierć samorządowiec wpisze jego uruchomienie jako punkt pierwszy!!! I trzy skate parki i basen i mieszkania socjalne i dobre drogi i ....... KINOO!!!

Znowu te Grajewo!!!

Zajrzyjcie lepiej na post: Oddaj Krew tam się kroi super akcja!!!!!

Programy wyborcze to ja znam. Ale kino to będzie bestseller roku wyborczego w grajewie, a jeszcze bezrobocie, to też bieże za serca wyborców!!!
Szleńcy już macie program, tylko spiszcie to co my wam podajemy/o ironio!!!/

Propaganda na zamówienie urzędu miasta-brawo popadajcie w samozachwyt a wyborcy was ocenią!

pokazaliście budynek TBS zbudowany na kredyt napiszcie ile miasto ma długu -za cudze pieniądze to każdy umie rządzić

kampania ruszyła, tak wcześnie?

Zobaczcie sami że w szczuczynie jest kino a w naszym grajeie nie ma to wszystko jest skandal tak nie powinno być ! zaraz będzie rok od kiedy go już remontują.
Ktoś sobie przyjedzie na wakacje do grajewa a tam ani filmu w kinie nie obejżysz ani nic .Tak nie powinno być.

tak z tym sie zgadzam ceny rosna a zarobki nie. jak tu zyc wyplaty male miejsc pracy malo. czekam na zmiany widoczne i nie dotyczace elewacji czy renowacji budynku to ma byc ruszenie bez przesady. wzrasta ilosc rodzin ktore z trudnoscia wiaza koniec z koncem mnostwo osob pracuje na czarno nawet w sklepach i nikt tego nie sprawdza

ludzie remont kina ma kosztować ok 2mln zł za taką kasę można postawić nowy budynek!

ruszyło się... rzeczywiście... może gdzieś hen daleko! ale nie w tym mieście... zamierzacie cały rok nadawać o tym że oddano nowy blok do użytku? żałosne... temat-zapychacz, bo tak naprawdę nie ma o czym pisać...

oddany po 20 latach - wiesz jaki to sukces, to teraz trzeba przynajmniej przez 5 o tym mówić ! congratulation!

jeżeli jest cos budowane i odnawiane to w większości z prywatnej inicjatywy a na pewno nie są to zasługi naszych władz miejskich -autor atrykułu nie wiem kogo miał na myśli- dodam jeszcze to jest kpina pisząc w ogóle na ten remat widząc w centrum miasta jak jest remontowane kino tzn ile to trwa -nie mozna robić wszystkiego na raz bo tego wychodza przysłowiowe nici....

zmiany na gorsze

Dworce też mamy piękne. Kibel miejski wygląda lepiej niż dworzec PKS.

dbacie tylko o wygląd miasta na głównych ulicach,ale po obrzezach grajewa to jak było 50 lat wcześniej tak jest i dziś-upaństwiawiano drogi prywatne (komuna brala jak swoje za darmo) a teraz nie ma komu o nie dbać.Jak są ulewy to brniemy w bagnie .I jak tu sie coś mogło poprawić-NIC!!Na odcinku 200m.-50 wykłada sie kostką bo lepsze państwo,a na 150m.bagno.Niech ci urzednicy wyjdą z biura i sprawdzą jakie nampawde mamy zakądki ,które wymagają odrobinke wkladu.Płacimy podatki dla miasta a dla nas nie ma nic w zamian.DO ROBOTY PANOWIE I PANIE.KOCHANI MAMY XXI WIEK A MY CIĄGLE AZCOFANI.A moze trzeba zmienić kadre na łodszą?

hahaha możę pokarzecie zdjecia chodników całej Wojska Polskiego.Zmienia sie tylko tam gdzie indywidualnie ktoś zrobi elewacje bądz wyłoży kostke.Miasto nie bardzo sie kwapi do takich remontów,aż wstyd głowna ulica a wygląda beznadziejnie

Zniszczyli naszo ulubiono budowe:(:(:(:(

ciekawy jestem czy te nasze uwagi ktoś przeczyta z urzędu?dobrze by było zeby Pan burmistrz dowiedział sie co mają do powiedzenia jego mieszkańcy?Nie ma sie czym zachwycać.Jeden balagan nic więcej.Jeżdzą po wsiach wykładają nawierzchnie a u nas w mieście rynsztok płynący.W S T Y D PANIE BURMISTRZU-WSTYD

Po co są te nasze komentarze jak nikt ich nie czyta i nie raczy cokolwiek odpisać?Szkoda miejsca na stronce Grajewa.po to to jest zeby ktos se siedział przy kompie ,zabawiał sie i jeszcze za to brał pieniądze? PO CO ?-USUNĄĆ TO GŁUPOTE I ZA BRAĆ SIE ZA POZYTECZNĄ PRACE.!

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.