sobota, 25 maja 2024

Wiadomości

  • 1 komentarzy
  • 12384 wyświetleń

Ciężarówką w motorower

Na drodze krajowej nr 65 w Knyszynie, doszło do zderzenia motoroweru z ciężarówką. W wyniku wypadku motorowerzysta tarfił do białostockiego szpitala. Policjanci wyjaśniają okoliczności tego zdarzenia.

15 maja br., o godzinie 14.00 dyżurny monieckiej Policji otrzymał informację o zdarzeniu drogowym w miejscowości Knyszyn. Ze wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że 64–letni kierowca ciężarówki na skrzyżowaniu drogi nie udzielił pierwszeństwa prawidłowo jadącemu 20 –letniemu motorowerzyście i doszło do zderzenia.

Badanie stanu trzeźwości wykazało, że obaj kierujący byli trzeźwi. W wyniku wypadku 20-letni motorowerzysta z obrażeniami ciała został przetransportowany śmigłowcem do szpitala w Białymstoku. Szczegółowe przyczyny i okoliczności tego zdarzenia wyjaśniają monieccy policjanci - KWP BiałystokKomentarze (1)

Duży może więcej. Często widzę takie przypadki. Ciężarowy nie liczy się z osobówką, osobówka z motorem itd. Taka mamy chyba mentalność.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.