niedziela, 1 października 2023

Kultura i rozrywka

  • 23 komentarzy
  • 13552 wyświetleń

Choinka PCK w ZS nr 2

Ponad 50 dzieci z grajewskich przedszkoli i Zespołu Szkół Specjalnych bawiło się na zimowej „Choince” zorganizowanej przez Szkolne Koło PCK działające przy ZS Nr 2 im. 9. Pułku Strzelców Konnych.
 
Gry, zabawy, konkursy – takie atrakcje czekały na dzieci i młodzież, które w środę 31 stycznia przybyły do małej sali ZS nr 2 w Grajewie. Doskonałą oprawę muzyczną zapewnił zespół „Quadro”, który co warte podkreślenia, wystąpił charytatywnie.  

- Kiepska pogoda oraz okres ferii sprawiły, że na zabawę przyszło mniej dzieci, niż się spodziewaliśmy, ale generalnie jesteśmy zadowoleni z przebiegu imprezy. Ważne, że każdy uczestnik otrzymał prezent od Mikołaja - powiedziała Beata Strzałkowska, opiekun szkolnego koła PCK.

Choinka to zasługa uczniów szkoły, którzy pod koniec grudnia ub. r. zorganizowali kiermasz. Sprzedając maskotki, ozdoby choinkowe, słodycze oraz napoje młodzież zebrała 250 zł. Imprezę wsparli także prywatni sponsorzy z Moniek.

- Dzięki zdobyciu hojnego sponsora udało nam się powiększyć zebraną sumę pieniędzy. W związku z tym postanowiliśmy za zgodą grajewskiego oddziału PCK i przy jego wsparciu zorganizować w czasie ferii zimowych "Choinkę"poinformowała Paulina Zawistowska, kl. I e - Szkolne Koło PCK.

Szkolne Koła PCK przy ZS nr 2 działa od 10 lat. Co roku członkowie organizują m.in. zbiórkę pieniędzy na rzecz Domu Pomocy Społecznej, wspierają także akcję honorowego oddawania krwi dla Regionalnego Centrum Krwiodawstwa.


Adam Mazurek, e-Grajewo.pl

Komentarze (23)

Bardzo fajne impreza, takie pomysły się liczą.
Serdeczne Podziękowania dla ZS Nr 2, dyrekcji, nauczycielom, uczniom - od Przedszkola Miejskiego Nr 1 w Grajewie

mozna by było prosci o wiecej zdjec przeciesz ile było ich robionych:):)z góry dziekuje

Dziękujemy Pani Beacie i młodzieży ze SK PCK za Wielkie Serducho bijące ciepłem tolerancji i miłości do uczniów Zespołu Szkół Specjalnych. Jesteście wspaniali!

super impreza. popieram!!

Ta Pani w różowej bluzce na czwartym i piątym zdjęciu bardzo mi się podoba!!!Pozdrawiam

fajna akcja ...szkoda tylko że w czasie ferii :-( a tyle dzieci mogłoby się zabawić

było superaśnie
pozdrowienia dla wszystkich

DOBRY POMYSł
JESCZE TAK NIE BYłO żEBY LO DZIECI BAWIłO

SZACUNECZEK

W imieniu SK PCK dziękuję wszystkim za dobre słowo, ale przede wszystkim dziekuję WSZYSTKIM, którzy przybyli, zwłaszcza dla dzieci z Przedszkola Nr1 oraz naszych specjalnych gości - młodzieży z Zespołu Szkół Specjalnych (ktorzy są niezawodni!). Przypadkowo ze zwykłej choinki wyszła niezwykła impreza... integracyjna. Dzieci tak pięknie się ze sobą bawiły, że aż miło było patrzeć i serce rośnie. Mimo pewnych "usterek" i niepokoju - jak to przy pierwszym razie - wiemy, że było WARTO. Zapraszamy - po szczegóły
i zdjęcia - na naszą stronkę. Jeszcze raz dziękujemy!

było suuuuuuuuuuper1
dużo by pisać żeby wszystko napisać.
konkursy i wogule.
pzdrtowienia dla dyrekcji ZS2 w grajewie, szkolnemu kolu pck no i pani Strzałkowskiej która to wszystko pzrygotowala.
BUZIACZKI

więcej zdjęć prosze

Szkolne Koło PCK pragnie sprostować informację. Członkowie koła wprawdzie przeprowadzali różne zbiórki funduszy, a w wielu czynnie brali udział, jednakże AKCJA na rzecz DOMU POMOCY SPOłECZNEJ, która jest już tradycją w naszej szkole, to inicjatywa i wytrwała praca humanistów ZS Nr2: Pani Profesor od historii - Ewy Borawskiej oraz Pani Profesor od języka polskiego - Zofii Piotrowskiej. Przepraszamy za złą intarpretację faktów. Wiele działań w naszej szkole było i jest przeprowadzanych w duchu czerwonokrzyskim, nie jesteśmy niestety autorami wszystkich.

Było na prawdę super=)Taka akcja to wspaniały pomysł. W ten sposób dzieci mogą się poznać i wspólnie pobawić. Można prosic o więcej zdjęć (także organizatorów tej imprezy)?

Gratulacje!.Wspaniała inicjatywa. Jestem pod wrażeniem p. Beatki emanującej niesamowitą energią i miłośćią, która wspaniałe prowadziła bal. Organizacja imprezy na wysokim poziomie. Gościnność, serdeczność i otwartość dyrekcji, nauczycieli i kochanej młodzieży ze ZSnr 2 wręcz uderzająca. Dziękuję serdecznie w imieniu własnym i córki. Składam również serdeczne podziękowania p. Dyrektor PM nr 1, która zadała sobie wiele trudu , aby osobiście zaprosić dzieci przebywające na feriach na tą wspaniała imprezę integracyjną.

byłem tam i były super nagrody miła atmosfera i wogule super

nie myslałam ze maluchy mogą być taakie fajne
nie wspomne o dzieciach ze szkoły specjalnej :)
nigdy nie wiadomo jak się zachować atu tak jakoś samo przyszło

dziekuję wszystkim i tym ktoryz sie bawili i tym bawiacym i zespołowi super! i... i...

pozdrowionio

Bardzo mi sie podobała impreza było naprawde bosko.Podziękowania dla Pani Ewy. Dzięki że taka osoba istnieje na tym swiecie :)Brawo

no no no ale żeście się postarali ja bym lepiej sam tego nie zrobil

Pani BEATA zasługuje na największa pochwałę ale nie zapominajmy o pomocnikach z IIa

imprezka mówili że była fajna mnjie tam nie było, ale słyszałem, że sie niexle ludzie bawili pozdro tym co byli elo

Ie gora... my jestesmy najlepsi... mamy swego mikolaja

to wszystko było dzięki klasie 1e

Piękna i humanitarna impreza.

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.