poniedziałek, 8 sierpnia 2022

Kraj

Chciał spalić żonę?


Mężczyzna, który prawdopodobnie podpalił mieszkanie, w którym przebywała jego żona, został tymczasowo aresztowany. Kobieta z rozległymi oparzeniami trafiła do szpitala. Szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.

W miniony poniedziałek wieczorem dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Zambrowie powiadomiony został o pożarze w bloku na jednym z osiedli. Na miejscu okazało się, że spaleniu uległo całe mieszkanie. W środku była 35-letnia lokatorka, która z rozległymi poparzeniami ciała trafiła do szpitala. Ze wstępnych policyjnych ustaleń wynika, że prawdopodobną przyczyną zdarzenia było podpalenie. Jeszcze tego samego dnia, pod zarzutem spowodowania pożaru, zatrzymano męża poszkodowanej. Dziś sąd zastosował wobec niego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania. Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia wyjaśniają zambrowscy policjanci.
KWP Białystok

Komentarze (0)

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.