Wiadomości

  • 10 komentarzy
  • 2645 wyświetleń

Chciał przekupić policjantów, bał się punktów

Policjanci drogówki, w połowie listopada, w Kolnie, zatrzymali do kontroli forda. Siedzący za kierownicą 50-latek jechał z prędkością 78 kilometrów na godzinę na "pięćdziesiątce". Policjanci poinformowali mężczyznę, że za to wykroczenie grozi mandat w wysokości 200 złotych i 4 punkty karne. Aby uniknąć odpowiedzialności, mieszkaniec powiatu kolneńskiego, próbował wręczyć policjantom łapówkę. 200 złotowy banknot wrzucił do radiowozu i powiedział policjantom, żeby nie pisali żadnego mandatu, bo nie chce punktów karnych.

Mundurowi zatrzymali 50-latka, który trafił do policyjnego aresztu. Następnego dnia usłyszał zarzut łapownictwa. Za to przestępstwo, kodeks karny przewiduje karę do 8 lat pozbawienia wolności.

 

 

KPP w Kolnie

piątek, 21 stycznia 2022

Zima zaatakowała kolejny raz

Komentarze (10)

Kolno stan umysłu !

O której to było? Po 10.00 już nie myślą.

Drodzy kierowcy, żarty się skończyły. Jest ślisko, więc noga z gazu. Lepiej dojechać trochę później niż szybko tracąc życie. Wyrazy współczucia dla rodziny.

Ehhh narobił chłop sobie problemu i oni jemu też.... Pewnie awans się zbliża

on, tango: a jaki jest wasz stan umysłu?

Jego przewinienie polegało na tym, że nie miał więcej ;)

spirulan no masz rację z czym do ludzi? Zresztą inflacja szaleje niemiłosiernie.

Kiedyś słyszałem takie zdanie od bardzo bogatego faceta. Powiedział: każdego można kupić, to tylko kwestia ceny, poprzeczki. Być może stawka niewielka, grosze.. No i wyszło jak wyszło.

Widać policjanci nie byle tak "roztargnieni" jak sędzia w sklepie.

dziobaki ze snu letniego

Dodaj zdjęcie do komentarza (JPG, max 6MB):
Informacja dla komentujących
Redakcja portalu nie ponosi odpowiedzialności za treści publikowane w komentarzach. Zastrzegamy mozliwość opóźnienia publikacji komentarza lub jego całkowitego usunięcia.